Pirmiausia, kas krenta į akis žvelgiant į „Lotus“ krosneles yra tai, kad jos savo stačiakampe forma labiau primena židinius nei krosneles. Tiesą sakant, tokia ir buvo dizainerių užmačia –  sujungti stilingas židinių formas („pasiskolinant“ idėją apie židinių plotį) su krosnelių praktišku funkcionalumu. Taigi, viršutinė krosnelių „Style 370” ir „Style 470” dalis atrodo kaip židinys, o apatinė dalis yra stabilus pagrindas, kuris gali būti naudojamas malkoms susidėti arba, jeigu norima, šioje apatinėje dalyje gali būti papildomai sumontuojama spintelė pirštinėms ar kitiems su ugnies užkūrimu susijusioms smulkmenoms susidėti. Beje, „Style 370” ir „Style 470” krosneles galima įsigyti ir be malkinės pritaikant prie jau turimo savo malkinės sprendimo.

 

Šių elegantiškus židinius primenančių krosnelių dizainą išbaigia jų apdaila, kuri gali būti šviesi (iš cemento), tonu tamsesnė (iš muilo akmens), ir tamsiausia (vadinamoji „Indian night“ krosnelė). Čia norisi priminti, kodėl krosnelių apdailoje yra naudojamas cementas ir muilo akmuo. Abi šios medžiagos pasižymi puikiomis šilumos atsparumo, bet kartu ir jos kaupimo savybėmis. Muilo akmuo jau nuo seno naudojamas gaminant krosneles kaip pilna arba dalinė apdaila ir yra vertinamas dėl ekologiškumo ir teigiamo poveikio sveikatai. Be visa ko, muilo akmuo ir cementas „Style 370” ir „Style 470” krosnelėse atrodo moderniai, taigi tarnauja kaip dizaino detalė.

 

Tikriausiai smalsu, o kuo gi skiriasi „Style 370” ir „Style 470” krosnelės tarpusavyje. Tiesą sakant, abi krosnelės yra skirtos pasyviems namams, o skirtumas tarp jų yra tik ugniakuro gylis. „Style 370” gylis yra 35 cm, o „Style 470” gylis yra  45 cm. Pastaroji krosnelė yra kiek didesnė už savo seserį „Style 370”, o jos dydis nulemia ir kiek didesnį krosnelės galingumą. Tuo pačiu, didesnis ugniakuro gylis reiškia ir tai, kad galima naudoti ilgesnes malkas. Iš esmės galime sakyti, kad „Style 370” rekomenduotumėme mažesniems, o „Style 470” kiek didesniems namams.

 

„Lotus“ šūkis – kokybė pirmiausiai, atsispindi ne tik krosnelių dizaine, bet ir efektyvume ir praktiškume. Kokybišką degimą krosnelėse garantuoja dvigubo degimo sistema, kuri iki 80 % dujų ir dūmų paverčia šiluma. Taigi,  „Style 370” ir „Style 470” krosnelės yra ir įspūdingas interjero elementas, ir natūralios, aplinkai draugiškos šilumos šaltinis. Įsigyti šias krosneles, aptarti, kuri iš serijos krosnelių Jums tinkamiausia, galite susisiekę su mumis telefonu 8 6988 0655 arba apsilankę adresu „DOMUS GALERIJA“, Lukšio g. 32 Vilniuje.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.