Džiaugiamės, kad vokiečių gamintojo „Cera Design“ naujiena – krosnelė „Santos“ jau pasiekė Lietuvą. Ją galima pamatyti „Domus galerijoje“ (Vilniuje) įsikūrusiame salone „Krosnys ir krosnelės“. „Santos“ krosnelė ypatinga tuo, kad ji įkūnija visą „Cera Design“ filosofiją. Nuo pat įkūrimo pradžios šis patikimas mūsų partneris siekia, kad žmonės jaustųsi gerai. Būtent dėl šios priežasties „Cera Design“ siūlo tik moderniausias krosneles, kurios išsiskiria savo išskirtine kokybe, tvarumu ir elegantišku dizainu, t. y. vertybėmis, kurias šis gamintojas visada puoselėjo.

Efektyvus ugnies panaudojimas visada buvo „Cera Design“ dėmesio centre, todėl kurdamas krosneles, tarp jų ir „Santos“, gamintojas bandė atsižvelgti ir į žmonių, ir į gamtos poreikius. Ji yra draugiška aplinkai ir nepaprastai taupi, todėl šią krosnelę renkasi eko kartos žmonės, kuriems rūpi juos supanti aplinka, jie patys, ir kurie jau turi arba ketina įsigyti aukšto energinio efektyvumo namus. Krosnelėje „Santos“ yra integruota speciali oro tiekimo sistema DIBt,  kuri degimui reikalingo orą ima ne iš kambario, o iš lauko, o tai yra esminis reikalavimas įrenginėjant pasyvius namus.

Kurdami „Santos“, krosnelių dizaineriai įvertino ir tai, kad per pastaruosius dvidešimt metų mūsų pasaulis labai pasikeitė. Jis tapo gerokai greitesnis, pilnas iššūkių ir pokyčių. Natūralu, kad toks tempas mus vargina ir namai mums tampa prieglobsčiu, kuriame mes norime ramybės, stabilumo ir šilumos. Visa tai mums gali suteikti krosnelė ir ugniakure deganti ugnis. „Santos“ būtent tai ir duoda, nes ji skleidžia šilumą beveik visą parą. Ji veikia konvekciniu principu, taigi, įšyla palaipsniui, sukaupia šilumą ir tik tada palaipsniui atšąla.

Turint tokią krosnelę norisi būti šalia jos kuo arčiau ir kuo ilgiau. Tam vokiečių krosnelių gamintojas irgi sugalvojo sprendimą. Tam, kad pirkėjas iš karto ir pilnai galėtų mėgautis krosnele, dizainerei krosnelę pavertė baldu, t. y. krosnelė gali būti įsigyjama kartu su aukštos kokybės mediniu suolu ant kurio galima prisėsti. Toks praktiškas sprendimas atrodo ir kitoniškai, ir išsprendžia dalį rūpesčių, pavyzdžiui, kur laikyti malkas. Jas tiesiog galima padėti po suolu. „Santos“ krosnelę reikia pamatyti ir patiems išbandyti, tad kviečiame visus į „Domus galeriją“ Vilniuje, kur įsikūręs „Krosnys ir krosnelės“ salonas.

Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.