„Krosnys ir krosnelės“, prekiaujančios įvairių gamintojų židiniais, krosnimis ir krosnelėmis, pristato dar vieną partnerį iš Vokietijos – „Brunner“, kuris iš kitų gamintojų išsiskiria tuo, kad tai yra šeimos verslas paremtas tradicinėmis vertybėmis. „Brunner“ kolektyve svarbiausia yra kūrybai palanki atmosfera: draugiškumas, pozityvi nuotaika ir sąžiningumas. Ši unikali darbo aplinka sukuria palankią aplinką gaminti aukščiausio technologinio lygio ir pažangius produktus.

„Brunner“ vadovaujasi šūkiu – „Mes darome viską patys“. Galbūt kažkam tai gali pasirodyti šiek tiek senamadiška, bet pats gamintojas yra įsitikinęs, kad kokybė gimsta tik tuomet, jei į kuriamą produktą yra įdedama  širdis ir siela, gyvenama įmonės dvasia ir išmanomas kiekvienas produkto kūrimo žingsnis pradedant nuo prototipo kūrimo, bandymų laboratorijoje iki paskutinių etapų, kai  produktai palieka gamyklos patalpas ir iškeliauja pas klientus.

Vienas iš tokių precizišką kokybę reprezentuojančių produktų yra „Brunner“ viryklės-kanalinės krosnys. Šios krosnys atlieka dvejopą funkciją – gali veikti kaip papildomas šilumos šaltinis arba kaip viryklė, t. y. tuo metu, kai nereikia kaitinti viryklės viršaus, karštis yra nukreipiamas į sistemą namui apšildyti ir viryklė nekaista. Norint virti, kepti, gruzdinti – pasirenkama gaminimo funkcija ir įkaitus viryklės paviršiui maistas yra ruošiamas kaip įprastai.

Tokios viryklės-kanalinės krosnys gali būti puikus sprendimas norint sutaupyti erdvės privačiame gyvenamajame name arba vasarnamyje. Vietoj to, kad įrengti atskirai krosnį ir viryklę, galima apjungti technologijas ir turėti vieną unikalų įrenginį. Jeigu susidomėjote šiuo produktu, skambinkite telefonais (8-5) 274 7009, 8 6988 0655 arba atvykite į mūsų saloną „Domus galerijoje“ (Vilnius, P. Lukšio g. 32). Daugiau židinių, krosnių ir krosnelių taip pat galite rasti mūsų svetainėje www.krosneles.lt

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Antanas Merkys

UAB "Krosnys ir Krosnelės" židinių meistras, turintis gerą profesinę patirtį, atsakingai montuoja židinius, kaminus, pajungia krosneles, atlieka lauko židinių mūrijimo darbus su natūraliais lauko rieduliais ar keraminėmis plytomis.