„Krosnys ir krosnelės“ salonas džiaugiasi galėdamas savo ištikimiems gerbėjams pasiūlyti vienintelius Lietuvoje gaminamus biožidinius. „Defaro“ – įmonė, kuri pirmoji pradėjo kurti biožidinius Lietuvoje ir iki šiol yra nepralenkiama biožidinių rinkoje.

Lietuviški, aplinkai draugiški ir saugūs biožidiniai – taip perkantieji apibūdina patikimus ir analogų neturinčius „Defaro“ biožidinius.

Tyrimai rodo, kad lietuviai vis dažniau renkasi nacionalines prekes dėl jų kokybės.  „Defaro“ biožidinių kūrimas ir gamyba vyksta išimtinai Lietuvoje: nuo idėjos, dizaino, projektavimo iki gamybos. Gamintojas dalyvauja visame procese ir gali užtikrinti išskirtinę produkto kokybę. O būtent ją labiausiai vertina biožidinių pirkėjai.

 

Galimybė kurti biožidinius čia, Lietuvoje, leidžia „Defaro“ būti lankstiems ir tenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius. Taigi, įsigydamas lietuvišką biožidinį, pirkėjas gali būti tikras, kad jo židinys yra  ne tik kokybiškas, patikimas ir pažangus, bet ir vienetinis, specialiai pagamintas tik jam.

 

 

 

Patikėkite namų jaukumą ir šilumą juose lietuvių gamintojams. „Defaro“ biožidinius galima įsigyti atvykus į mūsų saloną „Domus galerijoje“ (P. Lukšio g. 32, Vilnius) taip pat elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt

 

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.