Lotus „Living“ krosnelės tikriausiai geriausiai perteikia mūsų pačių „Ugnis gyvenimui“ viziją – ugnis šalia, ugnis namams, ugnis širdims. Metalo, baltos, vandens mėlynumo (juoda emalė) ir pilkos spalvos minimalistinės krosnelės atrodo lyg iš pačios gamtos paimtas ir į namus parsineštas ugnies paveikslas. Dizaineriai kūrė šią liniją taip, kad niekas netrukdytų mėgautis ugnies estetika, konstrukcijos lengvos, vis dėlto nepastebėti tarsi išlietų krosnelės formų neįmanoma. Atrodo, jog glotniose ir elegantiškose „Living“ krosnelėse susiliejo geriausia, ką turi gamta ir žmogus.

Ypatingas šių krosnelių akcentas – atvira niša (pagrindas) malkoms laikyti, o tai reiškia, jog namai visuomet kvepės mišku net tarp kūrenimų. Yra keletas variantų. Galima pasirinkti pilnai arba tik dalinai išbaigtą malkų laikymo sprendimą. Šiuo atveju malkas tiesiog galėsite dėti ant žemės, tai puikiai turėtų žiūrėtis rąstiniuose namuose. Tie, kurie norėtų laikyti malkas nuošaliau (o gal net ir daugiau jų!) Lotus taip pat turi sprendimą, dar drąsesnį ir modernesnį, nes krosnelė tiesiog yra keliama ant pailgo šilumą kaupiančio betoninio suoliuko ant kurio galima ir sėdėti. Beje, krosnelę galima statyti ir be suoliuko, tiesiog ant nedegių grindų arba ant akmens plokštės.

Aptakios ir blizgančios Lotus „Living“ krosnelės spinduliuoja prabanga. Kaip teigia patys gamintojai ir kas plika akimi matoma, šios krosnelės – tai kažkas visiškai naujo krosnelių dizaino pasaulyje. Tvirta, patvari kontrukcija iš pagrindinės dalies ir pagrindo, spalvos, paviršius – viskas apgalvota iki smulkiausių detalių. Tie, kurie mėgsta modernų architektūrinį stilių, kokybę pagaliau turi galimybę realizuoti savo svajonę – mėgautis stilingiausia kada nors sukurta krosnele.

Kita vertus, būdama tikrai pastebima „Living“ krosnelė  tuo pačiu yra tokia paprasta ir nekaprizinga, jog tiks prie bet kokio namų interjero ir puikiai į jį įsilies. Visose šios linijos krosnelėse įmontuotas dvigubas stiklas, o puiki izoliacija užtikrina dar efektyvesnį degimą. Rankenėlė – dar vienas labai svarbus krosnelės elementas, o „Living“ krosnelėse kaip niekad subtiliai paslėpta. Taigi, panašu, kad architekto Kaare Sølvsten sukurta krosnelė daugiau nei pasiteisino ir meta didelį iššūkį krosnelių dizaino tendencijoms.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.