MicroMega – vienas naujausių STUV gaminių. Šio židinio pavadinimas labai taikliai atskleidžia židinio paskirtį apskritai. Mikro (angl. micro) kalba apie židinį, kaip interjero detalę, o Mega (ang. mega) apie ugnies galią. Unikalaus dizaino STUV  MicroMeg židinys sukurtas taip, kad ugnis degtų pačioje jo širdyje, būtų laisva ir tuo pačiu kontroliuojama, jog skleistų tiek šilumos, kiek Jums reikia konkrečiu momentu. Aukštyn pakeliamos stiklinės durelės leidžia pasirinkti, kokio atvirumo ugnies norite, o lanksti židinio konstrukcija leidžia pasirinkti pageidaujamą plotį.

 

Rūpestis gamta ir jos išteklių saugojimu bei faktas, jog vis daugiau žmonių statosi ekologiškus, mažiau energijos naudojančius namus, įkvėpė STUV ieškoti  sprendimų, kaip su kuo mažiau malkų išgauti kuo daugiau šilumos ir užtikrinti švarų eko degimą. Aukščiausius standartus atitinkančios STUV židinių degimo sistemos yra saugios, švarios ir skirtos patenkinti net penkis Jūsų pojūčius. Šie pojūčiai yra degančio laužo kvapas, šilumos jausmas, spragsinčių žarijų garsas, malonus vaizdas akims ir ant žarijų kepto maisto skonis.

 

STUV  MicroMeg židinys degimui naudoja orą paduodamą iš lauko. Mažai energijos naudojančioje namuose, kuriuose paprastai trūksta natūralaus vėdinimo, šis sprendimas yra privalomas. Dėl saugumo ir komforto, tokia oro padavimo sistema rekomenduojama ir tradiciniams namams. Ventiliatorius šio tipo židinyje paprastai nėra naudojamas (orui leidžiama natūraliai patekti į židinį, čia jis sušyla ir išeina per groteles virš židinio šildydamas aplinką), bet jeigu norite greitesnės šilumos ir apšildyti daugiau ploto, galimybė sumontuoti ventiliatorių yra. Kaminas prie šio židinio gali būti jungiamas arba iš viršaus, arba iš galo.

 

Jeigu mėgstate atvirą židinį, nepamirškite, kad tokiu atveju kambaryje turi būti pakankamai šviežio oro. Jeigu židiniu naudojatės dažnai, jo reikia daug, t. y. neužteks įleisti oro tik tada, kai atidarote trumpam, pavyzdžiui, norėdami įmesti daugiau malkų. Jeigu namai sandarūs, nepralaidūs orui, būtina pasirūpinti nuolatiniu patalpų vėdinimu arba sumontuoti specialią STUV sistemą, kuri pasirūpintų šviežio oro srautais saugiam naudojimuisi ugnimi be jokių rūpesčių.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.