Pristatome belgų gamintojo STUV židinį „MicroMega“ su maža degimo kamera, kuris yra ilgametės šios kompanijos patirties ir kūrybos vaisius. STUV plieninius židinius (ir krosneles) gamina jau daugiau nei 30 metų. Visa be išimties STUV produkcija pasižymi novatoriškumu ir technologine pažanga, bet kai kurie gaminiai tiesiog pralenkia lūkesčius. Vienas jų ir yra židinys „MicroMega“ su maža degimo kamera. Šalia išskirtinių savybių, tokių kaip efektyvus ir ekonomiškas degimas, šis židinys vartotojams yra patrauklus ir dėl genialaus sprendimo, leidžiančio turėti židinį mažuose namuose, kuriose įprastai būtų sudėtinga jį įrengti.

Kartais genialios idėjos pribloškia savo paprastumu, dažnas stebimės, o kaip gi anksčiau niekas taip nesugalvojo ir nepasiūlė, jeigu sprendimas toks akivaizdus. Bet gal tame ir slypi žavesys, jog atranda tie, kas ieško. Taigi, STUV nedidelės kvadratūros namams pasiūlė mažo degimo kamerą su išorine apdaila, kuri iš esmės skirta tam, kad dalis degimo kameros pasislėptų apdailoje, dalis – sienoje. Šis sprendimas taip pat parankus, kai nesinori skirti daug lėšų ir laiko apdailos darbams, kurių reikėtų, jei šio židinio komplektacijoje nebūtų apdailos. Be to, tai reiškia, kad dalis židinio įrengimų yra lengviau prieinami ir juos bus lengviau prižiūrėti.

Šiame „MicroMega“ židinyje keri tai, kad net maža degimo kamera nesumenkina ugnies įspūdžio ir stiklas yra pakankamai platus jo grožiui pamatyti. Degimo kameros dydis neturi įtakos ir išspinduliuojamos šilumos kiekiui ar efektyvumui. Šis malkomis kūrenamas židinys taupo malkas, dega efektyviai ir lieka draugišku aplinkai net jeigu degimas nustatytam nepilnam pajėgumui. Būtina pridurti, kad „MicroMeg“ židinys degimui naudoja orą paduodamą iš lauko, o tai reiškia, kad jis yra tinkamas montuoti mažai energijos naudojančioje namuose. Beje, kaminas prie šio židinio gali būti jungiamas arba iš viršaus, arba iš galo.

STUV „MicroMega“ židinys su maža degimo kamera yra tik vienas iš šios linijos židinių. Gamintojas siūlo ir kitus patrauklius sprendimus, kurių kiekvienas pasižymi išskirtine kokybe ir stiliumi. Pateikdama tokią įvairovę ši kompanija tik parodo, kaip ji vertina kiekvieno vartotojo individualius polinkius, poreikius ir galimybes. STUV stengiasi pasiūlyti visą spektrą produktų: nuo lengvesnių iki sunkesnių vizualine prasme, su didesnėmis ir mažesnėmis degimo kameromis, su skirtingais apdailos sprendimais medžiagų ir spalvų prasme. Išsirinkti tikrai nėra paprasta!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.