„Lotus“ gamintojas pristato naujas „Sola“ spalvoto akmens krosneles, kurios, kaip ir visos šio gamintojo krosnelės – kurtos skrupulingai ir taip, jog būtų ilgaamžės. Šios spalvoto akmens krosnelės atveria nesuskaičiuojamas galimybes sukurti unikalų ir individualų namų stilių. Vienintelės ribos – tai tik baimė improvizuoti, nes „Lotus“ suteikia visišką laisvę sukurti savo krosnelę pasirenkant norimą spalvą iš įvairiausių juodos, pilkos, smėlio, rudos spalvos atspalvių.

Dažnai perkant daiktą nutinka taip, kad lyg ir viskas gerai,  ir funkcionalu, ir forma tinkama, bet, pavyzdžiui, nėra galimybės pasirinkti spalvos. „Lotus“ išsprendė šią problemą suteikdami galimybę pirkėjams patiems pasirinkti, kokios spalvos krosnelės jie nori. Ir tai daugiau nei suprantama, juk krosnelė dažniausiai būna statoma jau įrengtuose namuose, matomoje vietoje, tad jos stilius neabejotinai turi susišaukti su bendru erdvės interjeru. O tai galėtų virsti galvos skausmu, jei ne spalvos pasirinkimo galimybė.

 

„Sola“ serijos plonose ir elegantiškose krosnelėse gamintojai derina švarumo ir modernumo įspūdį kuriantį plieną  ir muilo akmenį (dar vadinamą steatitu). Muilo akmuo ne tik išskiria šias krosneles iš kitų dizaino prasme, bet ir atlieka papildomą funkciją. Muilo akmuo puikiai sugeria šilumą, kurią paskui iš lėto palaipsniui išspinduliuoja į aplinką. Daugiau apie šį akmenį galite rasti anksteniame mūsų straipsnyje „Krosnelių apdaila iš ugnies (muilo) akmens“.


Ir, žinoma, kaip gi be dar vienos medžiagos – stiklo, kuris leidžia mums gėrėtis liepsna. Kuo didesnis stiklas, tuo daugiau malonumo ją stebėti. Lotus „Sola“ serijos išskirtinumas – speciali nekaistanti rankenėlė, tad pirštines darant dureles galite pamiršti. Gamintojas taip pat siūlo keletą dydžio variacijų –  aukštesnių krosnelių („Sola MST“, „Sola M Indian Night“) erdvesniems namams ir mažesnių („Sola“, „Sola S“, „Sola Sand“, „Sola Wenge“, „Sola Indian Night“) tiems, kurie įsikūrę ankštesniuose apartamentuose.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.