Tradiciškai metų pabaigoje ar tai būtų šventinis vakarėlis darbe, ar visuomeninių organizacijų iniciatyva, ar televizijos laida, renkami metų geriausi. Lygiai taip pat renkamos ir kokybiškiausios, inovatyviausios prekės, kurios labiausiai pateisino vartotojų lūkesčius, išsiskyrė iš kitų ir galiausiai pralenkė konkurentus. Pagalvojome, kad tarpšventinis laikotarpis yra gera proga ir mums pristatyti, kuri krosnelė ir kuris židinys buvo geidžiamiausias 2016 metais. Jūsų nuomone, pirmosios vietos šįmet yra verti du gamintojai: „Lotus“ ir „Stuv“.

 

Populiariausios krosnelės apdovanojimas pelnytai atiteko „Lotus“ gamintojo krosnelei „Jubiliee 35“. Tai, kad mūsų tautiečiai rinkosi šiauriečių minimalizmo šedevrą –  danų dizainerių sukurtą „Jubilee 35“ krosnelę, beveik nestebina. Jau ne kartą teko pastebėti, kad lietuviai labiau vertina šiaurės šalių dizainerių sukurtus produktus dėl formų subtilumo, kokybės, natūralumo. Lakoniško stiliaus „Jubilee 35” krosnelė puikiai įsikomponuoja į interjerą, kuriame vyrauja formų paprastumas.

 

Kuo gi išskirtinė „Jubilee 35” krosnelė ir kas jai pelnė metų krosnelės titulą? Pirmiausia, Lotus „Jubilee 35“ pasižymi labai plačia degimo kamera (į ją galima sudėti net 50 cm malkas). Antra, ši krosnelė – ilgaamžė; galinė krosnelės sienelė pagaminta iš ketaus, kuris garantuoja krosnelės patvarumą metų metus. Trečia, tie, kurie pasirinko „Jubilee 35”, įvertino šios krosnelės ekonomiškumą, ekologiškumą ir tai, kad šiai krosnelei naudotas natūralus muilo akmuo, kuris kaupia šilumą.

 

Pirmą vietą tarp židinių laimėjo ir lauro vainikais gali būti vainikuotas  „Stuv“ židinys su baldais „Cube“. „Stuv“ – tai vėlgi šiauriečių, t. y. belgų dizainerių sukurtas židinys, kuris gali būti komplektuojamas su specialia stalčius turinčia pakyla. Ši pakyla yra funkcionalus, elegantiškas ir tuo pačiu praktiškas sprendimas susidėti malkoms ar žurnalams. Židinys „Stuv 16-Cube“ gali būti naudojamas, kaip pagrindinis arba papildomas šilumos šaltinis, taip pat bendram jaukiam fonui sukurti.

 

Nesunku atspėti, kas pelnė nugalėtojo titulą „Cube“ židiniui. Pirmiausia, tai praktiškumas. Antra, taupumas; itin kokybišką degimą „Cube“ židinyje garantuoja dvigubo degimo sistema, kuri iki 90 % dujų ir dūmų paverčia šiluma. Puikus pasirinkimas sunkmečiu! Trečia, dizainas, kuris taipogi svarbus subtilias minimalistines formas vertinantiems tautiečiams. Tokie štai mūsų 2016 metų geriausieji. Pritariate arba turite kitą nuomonę? Pasidalinkite ja su mumis! O dabar naudojamės proga ir linkime puikių Naujųjų Metų!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.