„Krosnys ir krosnelės“ kviečia kurti stilingus namus kartu ir plečia interjero prekių asortimentą. Nuo šiol mūsų parduotuvėje galėsite įsigyti ne tik krosnių, krosnelių, židinių, jų priedų, bet ir įvairiausių raštų, stilių ir ornamentų tapetų. Savo namams pas mus ir toliau rasite populiarias pagalves ir kilimus pagamintus iš natūralaus arba dirbtinio kailio, įvairiausių kvapų kokybiškų žvakių bei kitas mielas smulkmenas.

Krosnelė ar židinys – centrinė namų puošmena išryškėja tuomet, kai atskiros namų jaukumą kuriančios detalės harmoningai dera tarpusavyje. Tapetai – vienas iš klasikinių interjero elementų, kurie padiktuoja bendrą stilių ir įkvepia sienoms naujos gyvybės. Klasika galime vadinti ir krosneles bei židinius, kurie taip pat namuose sukuria gyvybės jausmą. Abu kartu – krosnelė, židinys ir tapetai gali tapti unikaliu namų akcentu.

Nuo pat įsikūrimo pradžios „Krosnys ir krosnelės“ didžiulį dėmesį skyrė gaminių kokybei ir bendravo tik su tais partneriais, kurie galėjo užtikrinti krosnelių ir židinių ilgaamžiškumą, patvarumą ir draugiškumą aplinkai. Tokius pat reikalavimus keliame ir visoms interjero prekėms, tarp jų – ir tapetams, kuriems sukurti naudojamos medžiagos atitinkančios aukščiausius ekologiškumo ir atsparumo standartus.

Išskirtinį stilių savo namuose Lietuvoje galėsite susikurti su pasauliniais italų, vokiečių, anglų ir kitų šalių gamintojų šiuolaikiniais tapetais. Jau nuo liepos 1 d. kviečiame visus apsilankyti naujame mūsų salone ir patiems išsirinkti šiuolaikinio interjero detales, kuriuos pavers jūsų namus gyvais ir madingais.

Nuotraukos: asociatyvinės.

 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.