Šiaurietiško stiliaus krosnelių gamintojas „Dovre“ šį pavasarį pasitinka su spalvomis ir naujomis netikėtomis formomis – nuo vintažo iki modernių linijų. Mūsų akiratin pateko keturios naujienos: „Dovre Vintage“, „Dovre Sense“, „Dovre Bold“ ir „Dovre Rock“ krosnelių serijos. Šias serijas atsirinkome dėl skirtingų priežasčių, bet visas jas jungia išskirtinė kokybė, modernus dizainas ir aukštas efektyvumas. Puikus sprendimas norintiems gyventi šiuolaikiškuose energiją tausojančiuose namuose. Visą katalogą galite atsisiųsti čia.

Įkvėpta retro stilistikos ir 1960-70-ųjų metų televizorių, „Dovre Vintage“ sužavėjo ne tik mus, pirkėjus, bet ir interjero dizainerius. Į madą sugrįžusio retro dizaino krosnelės yra analogų neturinti naujovė malkomis kūrenamų krosnelių pasaulyje. „Vintage“ krosnelių seriją sudaro trys skirtingų dydžių krosnelės, kiekvienai iš kurių Jūs galite išrinkti labiausiai Jums patinkančius priedus bei norimą emalio spalvą.

 

„Dovre Sense“ krosnelių serija išsiskiria savo elegantiškumu ir grakštumu. Modernios linijos ne tik suteikia krosnelei  ypatingą žavesį, tačiau ir puikiai dera XXI a. interjeruose. Ir, be abejo, krosnelės „Dovre Sense“ gali būti papuoštos kreminiu baltu, baltu ir šviesiai pilkos spalvos emaliu! Jūs galite išsirinkti Jums labiausiai tinkančią „Dovre Sense“ krosnelę net iš 9-ių modifikacijų: su kojelėmis, su išskirtinio dizaino stovu, su šoniniais stiklais arba be jų.

„Dovre Bold“ krosnelių serija naujienų tarpe atsidūrė dėl savo itin grakštaus dizaino. Ši krosnelė  pakeri grakščia bei ištobulinta forma ir puikiai dera moderniuose interjeruose. Krosnelės „Dovre Bold“ įkūnija geriausias „Dovre“ dizaino tradicijas. Galimos dvi modifikacijos: su kojelėmis ir su stovu.

„Dovre Rock“ krosnelių serijai geriausiai tinkantis apibūdinimas yra „tvirtos kaip saulėje įkaitusios uolos“.  Suapvalintos ir švelniai susiliejančios linijos, modernus dizainas ir novatoriški sprendimai lėmė tai, kad šios krosnelės iškart tapo vienos perkamiausių Vakarų Europoje.  Jūs galite išsirinkti Jums labiausiai tinkančią „Dovre Rock“ krosnelę net iš 6-ių modifikacijų: su kojelėmis, su stovu, su malkų dėtuve.

Visos „Dovre Vintage“, „Dovre Sense“, „Dovre Bold“ ir „Dovre Rock“ serijos krosnelės pagamintos iš ketaus, skleidžia neįtikėtiną šilumą, suteikia puikų liepsnos vaizdą ir atitinka aukščiausius energetinio efektyvumo reikalavimus. Ir tai tik keletas priežasčių, kodėl šios krosnelės turėtų puošti Jūsų namus!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.