Artėjant rudeniui, pats metas pagalvoti ne tik apie atnaujintas uogienių, konservų atsargas ar džiovintas gėrybes, bet ir tuo, kaip šildysimės užklupus šaltukui. O jis, niekadėjas, dažniausiai ateina per anksti ir kanda iš pasalų. Jeigu jau turite krosnelę ar židinį, rekomenduojame prieš pradedant naudoti, patikrinti ar jie tvarkingi. Taip pat nepamirškite ir kamino, nes saugiai naują kūrenimo sezoną galima pradėti tik tada, kai jis išvalomas ir kruopščiai patikrinamas.

 

Jeigu dar tik planuojate įsigyti krosnelę ar židinį, tuomet kaminas bus neatsiejama sprendimo dalis. Jeigu renkantis krosnelę ar židinį labiausiai galvojame apie jos funkcionalumą ir dizainą, kalbant apie kaminą svarbiausia tampa medžiagų kokybė ir saugumas. Būtent tokias kaminų sistemas pristato mūsų partneris „Sauresta“, kurio gaminius galite pamatyti mūsų salone Vilniuje, „Domus Galerijoje“ (P. Lukšio g. 32).

 

Taigi, ar keičiate seną kaminą nauju ar namus šildysite krosnele ar židiniu pirmą kartą, Jums prireiks kaminų, kurių patikimumu net neabejotumėte. Mūsų partnerio ES sertifikatai ir mes galime tai garantuoti. „Sauresta“ siūlo įvairias dūmtraukių ir dūmtakių sistemas: 1) dvisienių dūmtraukių sistemas, kurios naudojamos pastato išorėje ir viduje ir 2) apskrito ir ovalaus skerspjūvio dūmtakių sistemas, kurios iš esmės yra kaminų įdėklai montuojami į jau esantį mūrinį, betoninį, metalinį dūmtraukio kanalą.

 

Įsivaizduojame, kad priimant sprendimą dėl kamino, labiausiai, ko nesinorėtų, tai suklysti, todėl mes ir mūsų partneris esame visada pasirengę padėti. Saugumas – pirmoje vietoje, tačiau mes nepamirštame ir estetikos. „Sauresta“ savo asortimente turi dvisienių dūmtraukių sistemas su dažyta išore, tai reiškia, kad Jūs galite rinktis savo mėgstamą spalvą pagal RALL paletę. Tai pats paprasčiausias būdas pritaikyti kaminą prie fasado, stogo, ar lietvamzdžių spalvos bei išvaizdos.

 

Taip kaip kaminas ir krosnelė ar židinys veikia išvien, taip ir mes, krosnelių ir židinių tiekėjai, glaudžiai bendradarbiaujame su kaminų gamintojais. Šios tvirtos draugystės vaisius – tai saugūs ir šilti Jūsų namai. Jeigu krosnelę ar židinį jau turite, preliminariai žinokite gamintojo technines rekomendacijas, o į visus kitus klausimus apie dūmtraukio tipą, dūmtraukio skerspjūvį, reikiamą trauką ir kt. atsakykime kartu.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.