Šventinis periodas – tai metas, kai padėkoję už patirtis, svarstome, o ką kito arba daugiau galėtumėme padaryti kitais metais. Koks bebūtų Jūsų tikslas – finansiniai laimėjimai ar dvasiniai pasiekimai, vieta, kur gyvenate, atlieka ypatingą vaidmenį. Jūsų tikslų ir Jūsų namų harmoningas ryšys – tai, kas gali pagreitinti Jūsų svajonių išsipildymą. Jeigu ketinate pasinerti į mokslus arba pradėti medituoti, tikriausiai namuose norisi atitinkamos atmosferos, kuri leistų  tinkamai pailsėjus susikaupti ir atsipalaiduoti.

 

Jeigu jau apsidairėte aplink save ir matote, kaip galėtumėte atnaujinti savo namus arba pridėti tam tikrų akcentų, geriausia vieta rasti įkvėpimą yra idėjų meka –„Domus galerija“, kuri įsikūrusi Vilniuje.  Šiame prekybos centre yra susibūrę salonai, kurie gali pasiūlyti originalių sprendimų svetainei, miegamajam, vonios kambariui, virtuvei, biurui ir t. t. Nuo sienų ir lubų apdailos, kilimų, užuolaidų  iki aksesuarų ir apšvietimo – viskas sutelkta vienoje vietoje tam, kad Jūs, padedamas dizainerių, galėtume išsirinkti tai, kas artimiausia Jūsų širdžiai.

 

Šioje originalių idėjų galerijoje galime rasti ir tai, kad yra namų širdis – tai židinys, krosnelė ar krosnis. Jaukiame „Krosnys ir krosnelės“ salone Jūsų laukia profesionalūs konsultantai, kurie prie arbatos ar kavos puodelio padės atrasti tą vieną vienintelę ypatingą krosnelę ar židinį, kuri papuoš virtuvę arba svetainę gyvenamajame name arba sodyboje. Kai dauguma skuba lekia prieššventiniame šurmulyje, tai vieta, kur galima iš tiesų pajusti artėjant ramybės ir susitelkimo šventes – Šv. Kūčias ir Šv. Kalėdas.

 

O kokios gi šventės be nuolaidų. „Krosnys ir krosnelės“ yra paruošusios išskirtines asmeniškas nuolaidas kiekvienam lankytojui. Užsukę į „Domus galeriją“ taip pat nepamirškite apžiūrėti specialiai švenčių proga veikiančios mugės ir parodą. Menas ir idėjos namams – neatskiriama dalis. Taigi, kurkite namus ir sutikite šventes kartu su mumis. Daugiau informacijos rasite tinklapiuose https://domusgalerija.lt/lt, https://www.krosneles.lt/, o susipažinti su mumis galite aplankę adresu Lukšio g. 32, Vilniuje.

Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.