Naujoji Cera Design krosnelių linija „Linea“ – tai išskirtinės aukščiausios klasės krosnelės, kuriose apjungta tai, kas šio vokiečių gamintojo išrasta geriausia. Stilingos, griežtų  ir švarių formų, masyvios krosnelės taps kiekvienų namų akcentu ir šildys juos iš kartos į kartą. Prie individualaus stiliaus prisitaikančios krosnelės turi plačias panoramines slenkančias dureles iš stiklo, kurios gali būti arba stumdomos iš kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę. „Linea“ seriją sudaro net keturios krosnelės: KLL, KLR, KL1, KLC.

 „Linea“ KLL ir KLR – tai kampinės krosnelės, kurios puikiausiai tiks tiems namams, kuriuose yra toks erdvių išplanavimas.  Plieninių plokščių (6 mm) apdaila turi net keturis spalvinius sprendimus: juoda, pilka, šampano ir balta. Šios krosnelės yra greitai sumontuojamos ir išmontuojamos. Didelis privalumas yra tai, kad dūmtraukis gali būti tvirtinamas  krosnelės viršuje, gale arba šone, o konvekcinės oro angos įrengtos viršuje. Oro pateikimas į KLL  ir KLR krosneles yra valdomas viena svirtimi. Pasirinktinai gamintojas siūlo degimo kameroje sumontuoti ir specialią talpą pelenams.

Tos pačios „Linea“ serijos krosnelė KL1 išsiskiria tuo, kad ji turi trijų pusių panoraminį stiklą, vadinasi, ugnis gali būti matoma iš trijų pusių.   Šią krosnelę dizaineriai kūrė vadovaudamiesi visiškai nauja koncepcija: betoninė apdaila buvo pasiūlyta išskirtinai ultramoderniam interjerui.  Kita vertus, būsimi krosnelės šeimininkai gali rinktis ir kitus mėgstamus atspalvius (paviršius yra dažomas). Kitaip nei KLL arba KLR, ši krosnelė nepritaikyta kampams.

Trijų pusių panoramines stiklines dureles turi ir kita krosnelė – KLC. Dėl modulinės konstrukcijos šią, kaip ir kitas „Linea“ krosneles yra greita ir nesudėtinga sumontuoti. Dėl išskirtinai kubistinio dizaino, ši krosnelė bus pastebimiausias akcentas bet kuriuose namuose.

Pabaigai norisi paminėti, kad Cera Desing kuria ne tik išskirtinio dizaino krosneles, bet yra ir vienas iš pionierių krosnelių srityje. Vokiečių gamintojas yra sukūręs „IQ-Airmatic“ degimo kontrolės sistemą, kuri užtikrina mažiausius išmetamųjų teršalų kiekius, išlaikydama didžiausią efektyvumą. „IQ-Airmatic“ yra atsakingas už pirminio ir antrinio oro valdymą, reikalingą optimaliam degimui. Degimui skirtas oro tiekimas automatiškai sustabdomas pasibaigus degimo procesui, taigi, šalto oro srautas neleidžia aušinti krosnelės.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.