Hwam kompanija, kuri įsikūrusi Danijoje ir krosneles bei židinius gamina jau daugiau nei 40 metų, pristato savo šių metų naujieną – mediena kūrenamą krosnelę su itin plačiu stiklu (net 60 cm!) HWAM 4620c. Kadangi šiuolaikiniai namai yra labai sandarūs, vienas iš reikalavimų norint įsirengti krosnelę tokiuose namuose, yra galimybė užtikrinti, jog krosnelei reikalingas šviežias oras į pakurą bus paduodamas iš lauko. HWAM 4620c krosnelėje šis procesas visiškai automatizuotas, tad galite drąsiai mėgautis krosnelės šiluma ir šiuolaikiniame name.

 

Kitas šios krosnelės privalumas – jos dydis. Ji yra viena iš mažiausių krosnelių HWAM 4600 serijoje, bet savo  galingumu nenusileidžia kitoms.  Ši krosnelė yra paženklinta „Nordic Ecolabel“ ženklu, kuris nusako šios krosnelės efektyvumą ir tuo pačiu draugiškumą aplinkai (krosnelėje įdiegta sistema užtikrina, jog kuras bus sudegintas maksimaliai, taigi į aplinką patenka tik nedidelis kiekis  aplinką galinčio teršti anglies monoksido ir angliavandenilių).

 

Namus šildanti ir jaukumą juose kurianti HWAM 4620c krosnelė  turi įdiegtą  HWAM Autopilot IHS™ sistemą. Tai nuotoliniu būdu valdoma technologija, kuri reguliuoja oro padavimą, atitinkamai – degimo temperatūrą, atsižvelgdama į Jūsų poreikius. Šią sistemą turi tik populiariausios Hwam krosnelės ir HWAM 4620c yra viena iš jų. Dizainą šiai krosnelei kūrė grupė dizainerių, kurių užduotis buvo šiai naujai technologijai suteikti modernią patrauklią išvaizdą ir mes neabejojame, kad ši krosnelė  jau turi savo gerbėjų ratą.

 

Taigi, jeigu norite namuose turėti kompaktišką krosnelę, kurios dydis vis dėlto neriboja galimybės grožėtis ugnies vaizdu dėl ypatingai plataus stiklo, ši HWAM 4620c krosnelė yra kaip tik Jums. Jeigu pastebite, kuo aukštesnės ir platesnės krosnelių  durelės, tuo mažiau matyti kitos sudedamosios krosnelės detalės, taigi visas dėmesys krypsta tik į ugnį. Kaip tik šio efekto ir siekė krosnelės kūrėjai.

 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.