„Krosnys ir krosnelės“ kartu su savo partneriais  „Sebekas“ ištikimiems židinių gerbėjams pristato naujieną – 3D ugnį elektriniuose židiniuose. Į tikrą ugnį panaši liepsna, žėrinčios malkos ir kibirkščiuojančios žarijos namuose sukuria šiltą aplinką ir turi dar daugiau neatskleistų privalumų.

Naujos kartos trimačiai elektriniai židiniai suteikia namams šilumos, komforto ir jaukumo tiek pat, kiek tradiciniai židiniai. Jie gali būti puikus sprendimas, jei dėl namo konstrukcijų ir saugumo reikalavimų  įprastą židinį patalpose nėra galimybės įrengti.

Tikrovišką ugnies vaizdą kuriančių elektrinių įtaisų savybė – galimybė nustatyti darbo režimą. Kitaip nei tradiciniai, elektriniai židiniai gali dirbti šildymo režimu ar be jo. Šaltą žiemą toks elektros įtaisas apšildo 20 m² patalpą, o štai karštesniu oru tiesiog galima mėgautis židinio liepsna be šildymo.  

Dar vienas elektrinių židinių privalumas lyginant su įprastais židiniais – drėgnesnis oras patalpose. Kūrenant tradicinę ugnį kartais oras gali tapti sausesnis, tuo tarpu elektroninis židinys sumontuotas taip, kad šalti garai šiek tiek drėkina aplinką.

Išskirtinis saugumas

Turint namuose malkomis kūrenamą židinį, reikia būti budriems, vadovautis saugumo reikalavimais ir pasirūpinti reguliaria jo bei dūmtraukio priežiūra. Elektrinis židinys patrauklesnis tuo, kad jis neįkaista pats ir neįkaitina aplinkinių daiktų.

Veikdamas elektroninis židinys neišskiria degimo produktų – namuose niekada nebus smalkių, dūmų ir suodžių. Taigi šis elektrinis įtaisas puoselėja sveikatą ir yra visapusiškai saugus jums patiems, jūsų vaikams bei naminiams gyvūnams.

Paprastas valdymas

Gyvos ugnies efektą kuriančio židinio priežiūra ir valdymas yra ypatingai patogūs ir draugiški vartotojui. Pakanka vadovautis instrukcijomis: tereikia įpilti distiliuoto vandens, įkišti kištuką į rozetę, įjungti jungiklį ir mėgautis kerinčia 3D liepsna.

Elektrinių židinių privalumas – jų mobilumas. Jis gali būti įrengtas bet kurioje namų vietoje ir labai paprastai perkeltas. Dar didesnį patogumą garantuoja distancinis valdymas. Įsigijus modelį, kuris turi tokią funkciją, valdyti  šį elektrinį įtaisą galimą tiesiog ilsintis ant sofos.

Patraukli kaina

Elektriniai židiniai kainuoja pigiau nei malkiniai, dujiniai ar biožidiniai, todėl šis sprendimas puikiai tiks tiems, kurie nori sutaupyti. Šio židinio kainą mažina ir pats veikimo principas – jo nereikia montuoti. Taigi, jums nekainuos apdaila, specialūs leidimai ir kvalifikuotų meistrų darbas. Be to, jam nėra reikalingas dūmtraukis, tad nereikės skirti papildomų lėšų židinio priežiūrai.

Visą parą ir 365 dienas per metus galintis veikti elektrinis židinys tikrai ras vietą jūsų namuose ir labai greitai atsipirks dėl savo privalumų.

 

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.