Prieš keletą metų Lietuvą pasiekusi „Lotus“ STYLE serijos židinių serija buvo sukurta tiems, kurie mėgsta stebėti ugnį ir nori lengvai valdomo židinio su plačiomis stiklinėmis durelėmis. Šis sprendimas taip pasiteisino, kad gamintojai naują kolekciją keitė minimaliai.  Pagrindinis naujausios serijos akcentas  – galimybė „susikurti“ židinį pačiam.

„Lotus“ gamintojas iš Danijos nenustoja stebinti šiaurietiško minimalizmo sprendimais. Nuo šiol kompaktiški ir lengvai montuojami „Lotus“ STYLE serijos židiniai gali būti užsakomi be malkinės, todėl galėsite patys nuspręsti, kur ir kaip pastatyti židinį. Pirkėjas taip pat gali rinktis, koks turėtų būti akmens rėmelis, rankenėlės ir pajungimo būdas.

Funkcionalūs, subtilūs ir tylūs  – taip galime apibūdinti „Lotus“ STYLE serijos židinius. Durelių uždarymo mechanizmas veikia taip, kad židinio durelės užsiveria nepaprastai švelniai. Na, o jų stilių ir spalvą galima rinktis patiems.

Primename, kad „Lotus“ STYLE serijos židinių suteikiama net 10 metų garantija. Židiniai veiks dar saugiau ir patikimiau, jei jų montavimą patikėsite mūsų  aukštos kvalifikacijos meistrams- partneriams. Jie  paruoš techninį krosnelės projektą, saugiai ir pagal visus gamintojo reikalavimus įrengs kaminą, oro pritekėjimo sistemą, sukomplektuos montavimo medžiagas ir pajungs židinį.

„Lotus“ STYLE serijos židinius galite įsigyti mūsų salone  „Krosnys ir Krosnelės“. Užsukite pas mus į svečius galite adresu „Domus galerija“ (P. Lukšio g. 32, Vilnius), taip pat kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.