Prieš metus į madą sugrįžę fototapetai ir toliau lieka tarp populiariausių tapetų rūšių. Fototapetai tampa alternatyva daugiau nei dešimtmetį interjere vyravusiam minimalizmui ir atneša  į asmenines bei verslo erdves daugiau originalumo, išskirtinumo. O tai padaryti labai paprasta – fototapetai akimirksniu sukuria savitą atmosferą, paprastas sienas paversdami pagrindiniu patalpų traukos centru.

Šių sienų apmušalų grįžimą lėmė keletas faktorių. Pirmiausia, meninis išbaigtumas. Naudojant fototapetus pats klientas kuria savo asmeninį namų interjerą – jam tereikia išsirinkti norimą raštą, spalvą, kūrinį, gamtos vaizdus ar paveikslą su mėgstamais motyvais. Fototapetai gali būti įvairaus stiliaus, tad jie tinka ir moderniame, ir klasikiniame interjere.

Viskas priklauso nuo to, kokią nuotaiką klientas nori sukurti namuose ar biure: raminančią, žaismingą, tonizuojančią ar skatinančią kūrybiškumą. Pasirinkimą lemia ir individualus skonis, vieniems labiau priimtini urbanistiniai, kitiems – įspūdingi gamtos motyvai, dar kitus traukia raštai: švelnios linijos arba griežtos geometrinės figūros.

Kokius fototapetus rinktis dažnai diktuoja erdvė. Jeigu ji didelė, drąsiai galite puošti masyviais, įspūdį paliekančiais vaizdais, tuo tarpu mažoms, perpildytoms patalpoms labiau tiks šviesių spalvų motyvai, 3D vaizdai, kurie sukurs didesnės erdvės iliuziją.

Kita fototapetų populiarumo priežastis – universalumas. Jis suteikia klientui dar didesnę laisvę, nes šie apmušalai gali būti pritaikyti labai įvairiose patalpose: virtuvėje, miegamajame, vaikų kambaryje, koridoriuje. Jeigu tai biuro erdvės, tapetai gali būti panaudoti laukiamajame, darbuotojų poilsio vietoje arba darbo zonose. Iš esmės, fototapetų neriboja jokios erdvės, atvirkščiai – įkvepia ieškoti netradicinių sprendimų. Fototapetais galima papuošti visą sieną arba tik jos dalį.

Trečia, fototapetai pasižymi itin patogiu naudojimu ir galimybe keisti matmenis pagal poreikį. Tapetams klijuoti nėra būtini itin lygūs paviršiai, jie kaip tik padeda paslėpti nelygumus ir kitus paviršiaus trūkumus. Be to, dažniausiai fototapetų motyvai gaminami taip, kad galima nukirpti iš visų pusių, išlaikant bendrą įspūdį (dažnai fototapetai turi net iki 5 skirtingų išmatavimų). Pats klijavimas irgi yra paprastas, ypač, jei fototapetai yra pagaminti flizelino pagrindu.

Visomis aukščiau išvardintomis fototapetų ypatybėmis pasižymi ir savo kokybe daugelį kitų gamintojų lenkia mūsų partnerio „Consalnet“ fototapetai. Tai gamintojas, kuris siūlo tik itin kokybiškus ir išskirtinius fototapetus. Jie namų  ir biuro interjerui suteikia išskirtinio charakterio, neveltui šie tapetai yra  užsakomi ir gaminami  individualiai (pristatymo terminas iki 30 d.d.). Kainos priklauso nuo išmatavimų (nuo 24.00€ – iki 98.00€). Apsilankykite mūsų salone „Krosnys ir krosnelės“ ir mes padėsime jums sukurti stilingą, jūsų poreikius ir skonį atitinkantį interjerą.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.