Naujo modelio krosnelės „Lotus“ gamintojo serijoje – taip kaip ilgai lauktos šviežios pavasarinės gėlės. Buvusią „Prestige“ liniją gamintojas papildė nauja „Prestige Basic“ krosnelių serija. Naujosios krosnelės ne tik elegantiškos ir gali būti padengtos patvariais ekskliuzyviniais paviršiais (gamintojas siūlo pasirinkti net iš penkių medžiagų – spalvų), bet ir turi pačią naujausią šviežio oro padavimo sistemą, kuri užtikrina stabilų ir efektyvų krosnelės veikimą.

 „Lotus“ dizaineriai naujoje krosnelių „Prestige Basic“ krosnelių linijoje išlaikė tai, kas geriausia, t. y. platų panoraminį stiklą, kuris leidžia pilnai mėgautis degančių malkų grožiu. Tikėtina, kad šio sprendimo kūrėjai greitai ir neatsisakys, nes taip stebėti ugnį yra pats didžiausias malonumas. Kitas privalumas – tai kompaktiškas krosnelės dydis ir nedidelis gylis. Tai reiškia, kad krosnelė puikiai gali rasti vietą net ir nedidelės kvadratūros namuose.

Kaip ir daugumai nuo 2011 m. pagamintų krosnelių, šiai linijai dizainą sukūrė Kaare Sølvsten, kurio kaip architekto ir staliaus patirtis, gali būti jaučiama krosnelių linijose. Jo įgūdžiai dirbant su tikru medžiu leidžia jam geriau suprasti ryšį tarp ugnies ir medžio ir įgalina suprojektuoti krosneles, kuriose šie du elementai susitinka ir džiugina vartotoją. „Prestige Basic“ krosnelės paprastos, bet stilingos, o žaviu akcentu tapo aptakių formų rankenėlė. Beje, krosnelė taip pat gali turėti ir vietą malkoms laikyti.

„Lotus“ moto – ugnis kiekvieno namuose, o mes, „Krosnys ir krosnelės“, sakome, kad ugnis – tai gyvenimas.  Elegantiškos „Prestige Basic“ krosnelės yra ir įspūdingas interjero elementas, ir natūralios, aplinkai draugiškos šilumos šaltinis. Įsigyti šias krosneles, aptarti, kuri iš serijos krosnelių Jums tinkamiausia, galite susisiekę su mumis telefonu 8 6988 0655 arba apsilankę adresu „DOMUS GALERIJA“, Lukšio g. 32 Vilniuje.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.