Danų gamintojas „Lotus“, siekiantis, kad krosnelė ar židinys būtų kiekvienuose namuose, pristato ypatingą mažo gylio židinio ugniakurą „Lotus H370 Petit“. Elegantiškas plieninis židinys sukurtas taip, kad niekas netrukdytų mėgautis ugnies estetika. Subtilūs juodos, pilkos spalvos, poliruoto plieno ar veidrodinio stiklo rėmeliai (jų stilius – Jūsų pasirinkimas) yra svarbus, bet ne per ryškus židinio dizaino akcentas. Židinio kūrėjai taip pat nusprendė paslėpti rankenėlę, taip išgaudami paviršiaus glotnumo efektą.

 

Šis malkomis kūrenamas įmontuojamas židinys yra ne tik puikus daniško stiliaus pavyzdys ir puošmena namams. Prabanga spinduliuojantis  „Lotus H370 Petit“ židinys yra ir natūralios,  aplinkai draugiškos šilumos šaltinis. Konvekciniu principu veikiantis židinys įkaista labai greitai, tad užsimanius šilumos čia ir dabar, nereikėtų ilgai laukti. Tai ypatingai svarbu, kai artėjant rudeniui lauko, o vadinasi, ir namų temperatūra, yra mažiau pastovi, čia šyla, čia šąla. Jei grįžote namo ir jaučiate, kad vėsu, užkurkite židinį ir namai netruks įšils.

 

 „Lotus H370 Petit“  židinys yra 340 mm gylio, 529 mm aukščio, 736 mm ilgio, 340 mm skersmens. Jeigu šie išmatavimai ne visiškai atliepia Jūsų poreikius, „Lotus“ turi dar keletą sprendimų šių židinių serijoje. Paveikslėlyje viršuje matyti, kad gamintojas vietoj stačiakampio formos siūlo ir kvadrato formos židinių variantus, kurie gali būti skirtingo skersmens. Kokio dydžio (ir galingumo) židinio reikia Jūsų namams, priklauso nuo Jūsų erdvių specifikos, pvz. ploto ir sandarumo. Apskaičiuoti, kokių matmenų židinys būtų optimaliausias, galime ir mes, jei tik apsilankysite mūsų salonuose.

 

Nuo pat įkūrimo 1979 m. danų gamintojas „Lotus“ siekia, kad kuriami židiniai (taip pat ir krosnelės) būtų patvarūs ir tarnautų ilgai. Visi gaminiai kuriami taip skrupulingai, kad įsigydami bet kurį pirkinį, galite būti tikri, kad jis bus ilgaamžis. Gamintojas straipsnyje minimai krosnelei suteikia net 10 metų garantiją. Patikėkite, židinys (ar krosnelė) yra daugiau nei šimtu procentu atsiperkanti investicija į savo ir namiškių gerbūvį. Ugnies kuriama ramybė namus paverčia saugia ir jaukia erdve, oaze, į kurią visada norisi sugrįžti.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.