Naujieji  danų gamintojo „Lotus“ židiniai „H486“ ir „H586“ yra sukurti tiems, kurie mėgsta stebėti ugnį ir nori židinio su plačiomis stiklinėmis durelėmis. Abu šie malkomis kūrenami židiniai yra lengvai valdomi ir turi subtilią rankenėlę, kuri atidaro ir uždaro dureles nepaprastai tyliai ir švelniai. Židinys „H586“ ir židinys „H486“ iš esmės savo techninėmis savybėmis neskiria. Vienintelis „H586“ skirtumas tas, kad tai tiesiog didesnė ir galingesnė „H486“ židinio versija.

„Lotus“ židiniai „H486“ ir „H586“ montuojami daug paprasčiau nei iki šiol – tarp židinio ir apdailos nelieka    jokių tarpų, o specialios kojelės leidžia sureguliuoti teisingą aukštį ir išvengti pasvyrimo. Taip sumontuotas židinys atrodo organiška namų sienos dalis ir stebina preciziškumu. Toks židinys negali likti nepastebėtas ir dėl savo elegantiško, prabanga spinduliuojančio paviršiaus. Galima rinktis tarp blizgios juodos ir plieno spalvų.

Šių metų „Lotus“ šūkis – „Tobulas dizainas – tobulas židinys“. Vis dėlto, šie abu židiniai išsiskiria ne tik savo unikaliu dizainu, bet ir efektyvumu. Šiems židiniams yra suteiktas A+ ženklas, kuris rodo, kad jie atitinka šios klasės energijos efektyvumo kriterijus. Nuo pat įkūrimo 1979 m. „Lotus“ didelį dėmesį skyrė inovacijoms ir kokybei, kurios garantuotų šio gamintojo produktų ilgaamžiškumą ir efektyvumą.

„H486“ ir „H586“ židiniai gali būti patrauklūs ieškantiems aplinkai draugiškų ir pigių šildymo būdų. Pastaraisiais metais ypač pabrangus dujoms, namų šildymas malkomis tapo tris kartus pigesniu būdu palaikyti šilumą namuose. Be to, šildantis malkomis, galime reguliuoti, kiek ir kada jas naudoti, priklausomai nuo to, ar lauke spaudžia šaltukas ar ritinėjasi saulė.  Linkime jaukių ir šiltų namų su „Lotus“ židiniais!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.