„Lotus M-Jubilee“ pirmosios „Lotus“ krosnelės, kurios gali veikti ir kaip krosnis. Krosnelių masė ir jų dizainas įgalina šias krosneles atlikti krosnies funkciją – t.y. iš lėto įkaisti, sukaupti šilumą ir paskui palaipsniui išspinduliuoti šilumą į aplinką. Vienos specialios rankenėlės palenkimas leidžia krosneles pakeisti į krosnį, o tiksliau konvekcinį šildymą į akumuliacinį. Šiluma kaupiama specialiame muilo akmenyje, kuriuo yra padengta visa krosnelė (daugiau apie muilo akmenį rasite straipsnyje „Krosnelių apdaila iš ugnies (muilo) akmens“).

„Lotus M-Jubilee“  itin turėtų pradžiuginti tuos, kurie galvoja apie taupų šildymo būdą. Šis klausimas tampa vis aktualesnis ir aktualesnis vasarai jau po truputį gręžiantis į rudenį. Muilo akmuo šiose krosnelėse ir yra tas kertinis taupumo elementas, nes būtent muilo akmuo sugeria šilumą, o tada išspinduliuoja atgal į aplinką. Tai reiškia, kad šiluma ilgiau laikosi kūrenamose erdvėse, tad Jums nereikės rūpintis dažnu ugniakuro užpildymu malkomis. Mažiau malkų, bet šiltesni ir jaukesni namai ilgiau.

 

Taigi, muilo akmuo šiose krosnelėse – tai ne tik privalumas ilgiau turėti šilumą, bet ir išskirtinumas. Krosnelės „Lotus M-Jubilee“  atrodo moderniai, tad gali būti panaudojamos ir kaip įdomi interjerą užbaigianti ar papildanti detalė. Apdailai šiose krosnelėse skirtas ypatingas dėmesys. Muilo akmuo taip nupoliruotas, jog blizga ir atrodo tarsi granitas. Toks lygus ir slidus paviršius žiūrisi prabangiai ir yra praktiškas – lengva nuvalyti. „Lotus“ gamintojas Jums palieka laisvę pasirinkti norimą spalvą: rudą („M-Jubilee Wenge“), smėlio („M-Jubilee Sand“), pilką („M-Jubilee Dark“).

 

 „Lotus“ gamintojas „M-Jubilee“ linijoje turi vieną išskirtinę krosnelę „M-Jubilee Scandinavian Night“, kuri dengta tikru granitu. Tam tikrame etape jis šlifuojamas ir rankomis tol, kol jo paviršius ima blizgėti. Tik įsivaizduokite, kiek toks darbas užtrunka! Granitas, naudojamas šioms krosnelėms, yra atvežtas iš Himalajų, pačių aukščiausių viršūnių. Tai natūrali medžiaga, tad net ir apdorojus ją, ji išsaugo savo unikalią tekstūrą, raštą. Tai reiškia, kad  kiekviena krosnelė dengta granitu yra vienintelė tokia!

Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.