Nauja šiais metais išleista „Jubilee 25“ serija – tai geriausia tipišką Danijos dizainą ir meistrystę atspindinti krosnelių linija. Subtilios aptakios formos ir ganėtinai platus stiklas leidžia gėrėtis ugnimi vasaros vakarais, kai prasideda lietingasis – septynių miegančių brolių periodas ir norisi namuose papildomo jaukumo ir šilumos. „Lotus“ gamintojas iš viso siūlo net 8 krosneles šioje serijoje, kurios padengtos skirtingais paviršiais ir turi arba atvirą, arba uždarą skyrelį malkoms ir kitiems krosnelės aksesuarams susidėti. Pastarasis variantas subtiliai paslepia daiktus, o atviras skyrelis tinka tiems, kurie mėgsta matyti malkas ir laiko jas savotiška interjero dalimi.

 

Šešios iš aštuonių krosnelių turi subtilias rankenėles, dviejose modeliuose šios rankenėlės paslėptos.  Gamintojo kruopščiai apgalvota ir sudaryta pasirinkimo įvairovė leidžia tikrai išsirinkti tokią krosnelės spalvą, paviršių, dizaino detales, kurių labiausiai norisi ir kurios labiausiai tinka jau esamuose ar būsimuose namuose.  Šių krosnelių durelės yra išskirtinės, nes jos užsiveria kaip niekuomet tyliai. Tai puikus sprendimas, jeigu Jūs pats ar Jūsų artimieji mėgstate snūduriuoti prie krosnelės ir nenorite būti išbudinti.

 <

Minėta „Lotus“ krosnelių serija ypač tinka mažoms erdvėms pasyviuose namuose. Šios krosnelės itin kompaktiškos, kita vertus, jų ugniakuras yra gana platus – jame telpa net 40 cm malkos. Tai reiškia, kad vienu ypu galima įdėti daugiau malkų, kurių nereikia smulkinti, o be to ir ugniakurą reikės papildyti rečiau. Šis sprendimas taip pat patiks tiems, kurie lengvai pasiduoda ugnies magijai ir tarsi lieka prikaustyti šio nepaprasto vaizdinio valandų valandoms, vadinasi, nenori judintis iš savo vietos.

 

Įsigyti šias krosneles, aptarti, kuri iš serijos krosnelių Jums tinkamiausia, galite susisiekę su mumis („Krosnys ir krosnelės“) telefonu 8 6988 0655 arba apsilankę adresu „DOMUS GALERIJA“, Lukšio g. 32 Vilniuje. Taip pat galite apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt „Krosnys ir krosnelės“ yra vienintelis „Lotus“ gamintojo atstovas Lietuvoje. O kaip pats gamintojas yra pasakęs, jis dirba tik su patikimais ir geriausiais partneriais rinkoje. Laukiame Jūsų!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.