„Morso“, 150 metų patirtį krosnelių gamyboje turinti danų kompanija, pristato lauko židinį, kuris vilios kuo ilgiau užsibūti gryname ore bei taps nepamainomu traukos ir dėmesio objektu visais metų laikais. „Morso Forno“ lauko židinys yra pritaikytas ir šilumai skleisti, ir gardiems kepiniams kepti. Tiksliau atvirkščiai, pirmiausiai nustebinkite svečius savo naujais kulinariniais gebėjimais, o tuomet, būdami sotūs, palaimingai ilsėkitės ir mėgaukitės židinio skleidžiama šiluma.

 

Vasarą turime tik vieną kartą per metus, tad nepraleiskite progos pasimėgauti visais jos teikiamais malonumais – poilsiu su draugais, vyno taure ir gurmanišku maistu. Nėra nieko gražiau už vakaro saulėlydžius prie liepsnojančio židinio. Tai akimirkos, kurių nereikia fotografuoti, nes jos amžinai lieka atmintyje. Tokių momentų su „Morso Forno“ turėsite šimtus, jeigu ne tūkstantį. Iš ketaus pagaminta krosnelė yra tokia ilgaamžė ir kokybiška, jog galėsite džiaugtis ja daugybę metų.

 

„Morso“ lauko židinyje galime kepti visa, kas kepa: žuvį, mėsą, daržoves, picą ir t. t. Gardūs patiekalai tampa dar gardesni, kai jie iškepti ant žarijų ir praturtinti dūmų kvapu. Galime lažintis, kad sklindantis skrundančių patiekalų kvapas maloniai erzins kaimynų nosis kelių šimtų metrų spinduliu. Nenustebkite, jei po to, kai įsigysite krosnelę, tapsite populiarus tarp draugų ir kaimynų. Krosnelės skleidžiama šiluma ir ugnies vaizdas visuomet sukuria išskirtinę vakaro atmosferą. Po tokių susibūrimų tikrai išgirsite „nuo šiol turėtumėte susitikti dažniau“.

 

Užkurtį ugnį „Morso Forno“ krosnelėje labai paprasta. Tiesiog sudėkite malkas ant specialios akmens plokštės židinio viduje. Priklausomai nuo to, ar ketinate kepti ką nors, ar ne, tiesiog papildykite ugniakurą malkomis, arba palaukite, kol turėsite pakankamai žarijų kepiniams kepti. Šio židinio lauko privalumas tas, kad jis yra patogiame rankų aukštyje – paranku kepant ką nors ir tuomet, kai tik mėgaujatės ugnies liepsna. Kitaip nei įprastinis lauko laužas – ugnis ne prie kojų, bet akių aukštyje. Ir, žinoma, šis lauko židinys kilnojamas, tad organizuokite vakarėlius prie ugnies visur, kur tik širdis traukia.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.