Šiomis dienomis minime rudens lygiadienį. Tai metas, kai Saulė, slinkdama ekliptika, atsiduria dangaus pusiaujo ir ekliptikos susikirtimo taškuose. Maždaug  apie rugsėjo 22–23 d. visame Žemės rutulyje dienos ir nakties trukmė tampa vienoda. Ir nuo  šios dienos šiauriniame pusrutulyje naktis tampa ilgesnė už dieną.  Senovės lietuviai šią dieną džiaugdavosi derliumi, dėkodavo dievui Žemininkui, aukodavo jam gyvulius. Dabar rudens lygiadienis dažniausiai paminimas deginant didžiules šiaudų skulptūras.

Rugsėjo pabaiga tai pat reiškia, kad artėja šaltasis sezonas. Žvarbėjantiems ir vis tamsesniems rudenio vakarams, mes siūlome alternatyvą – lauko ugniavietes. Suprantame, kad gali būti apmaudu, kai vasara baigiasi (o ji visada trunka trumpiau nei norėtumėme). Kita vertus, vasaros pabaiga nebūtinai turi reikšti ir smagių, jaukių dalykų pabaigą arba ilgus vakarus užsidarius namuose. Raginame, turint galimybę, ir kai prognozės nežada lietaus, pasirūpinti tinkamais drabužiais ir kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.

Mūsų siūlomos lauko ugniavietės yra praktiškas sprendimas popietėms ar vakarams, kai norisi užsikurti laužą. Jos gali būti lengvai perkeliamos iš vienos vietos į kitą, yra kompaktiškos. Šios lauko ugniavietės – patvarios ir ilgaamžės,  pagamintos iš 5 mm storio plieno. Estetiškos formos lauko ugniavietės yra sukurtos taip, kad  būtų patogu sudėti malkas ir jas kūrenti. Akmenys aplink ugniavietę degant malkoms įkaista, sulaiko ir vėliau skleidžia šilumą.

Įsigyti šias lauko ugniavietes, galite apsilankę parduotuvėje „Krosnys ir krosnelės“ adresu „Domus galerijoje“, Lukšio g. 32, Vilniuje. Vietoje galėsite  pasitarti su mumis dėl jų naudojimo, čia pat išbandyti gaminių kokybę. Taip pat galite apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt Jeigu turite klausimų, skambinkite telefonu 8 6988 0655. Laukiame Jūsų!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.