Manau, jog pritarsite man, kad šiais laikais perkant daiktą, vienas iš gana svarbių kriterijų, šalia kokybės ir kainos, yra ir daikto „sumanumas“. Šiuolaikinis žmogus nuolatos kur nors skuba – ir į darbą, ir į vakarėlį. Net savaitgalį poilsiaudamas nenustoja skaičiuoti laiko ir skuba toliau. Taigi, tiems, kuriems tiksi ne minutės, o pinigai, labai svarbu taip sustyguoti buitį, jog ji kuo mažiau keltų rūpesčių, o geriausia – apskritai  pati savimi pasirūpintų. Todėl ypatingą vertę turi prietaisai, kurie vienu metu atlieka keletą funkcijų, o svarbiausia – nuo šių funkcijų išvaduoja žmogų.

Krosnelė gali būti ir kasdienos, ir laisvalaikio elementas. Ir vienu, ir kitu atveju paprastai rūpestis ugnimi yra malonumas, tačiau panašu, jog gyvenančiųjų įtemptu režimu požiūris kiek kitoks. Įtikinėti juos, kad gali būti ir kitaip, reikėtų ilgai, tad geriausia kalbėti pavyzdžiais ir pateikti realiai egzistuojančius sprendimus. O tokių – tikrai ne vienas.

 

Paveikslėlyje matote modernią, solidžią, skandinaviško stiliaus ir, beje, aplinkai draugišką malkomis kūrenamą krosnelę. Cilindro forma, vientisos linijos, paslėpti vyriai ir valdymo rankenėlės, nematomas pelenų stalčius sukuria įspūdį, jog ugnis „ranka pasiekiama“ be jokių kliūčių ir yra matoma iš įvairių kambario taškų. Krosnelėje įrengta tokia oro paskirstymo sistema, kuri neleidžia ant stiklo kauptis suodžiams, taigi, ir nereikia jų valyti! Ši krosnelė pagrįsta konvekciniu (oriniu) šildymo principu, kuris užtikrina tolygų šilumos paskirstymą patalpoje ir leidžia statyti krosnelę net ir arti degių medžiagų.

 Na, bet kas svarbiausia – tai ypatingai paprastas krosnelės užkūrimas ir valdymas. Paslaptis slypi automatinėje oro paskirstymo sistemoje, kurios net nematyti – ji sumontuota po degimo kamera, jos veikimui nereikia elektros. Pagrindiniai jos privalumai: krosnelė užkuriama vienu paspaudimu, oro srautas reguliuojamas automatiškai, į kaminą kyla tik švarūs dūmai. Taigi, krosnelės priežiūros rūpesčiai lieka pačiai krosnelei, Jūs sutaupote laiką ir pinigus, nes šalia visų savo išskirtinumų, ši sistema leidžia sutaupyti net 40 procentų malkų. Na, o apie patogumą ir komfortą, kurį pajaučia kiekvienas turintys krosnelę su tokia sistema, net nekalbame..

Šis visus reikalingus standartus ir reikalavimus atitinkanti krosnelė su savo „sumania“ sistema – ne tik saugus papildomas šilumos šaltinis. Jis galėtų būtų ta ramybės oazė visiems skubantiems bėgantiems lekiantiems, nes, kaip matėme, šiai krosnelei nereikia specialiai ieškoti laiko priežiūrai. Tereikia vienintelio dalyko – tarp darbų maratono surasti laiko pabūti su savimi, draugais, ar šeima. Patikėkite, tai pati pelningiausia investicija į save patį ir savo ateitį.

 

Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.