Dažnai manoma, kad krosnelės yra skirtos tik ištverti žiemos šalčius. Bavarijoje įsikūrusio vokiečių gamintojo IRON DOG nuomone, jų krosnelės žmones lydi ne tik žiemą, bet ir visą gyvenimą. IRON DOG pavadinimą gamintojas pasirinko galvodamas apie šunį, kuris paprastai lieka su savo šeimininku visą laiką. IRON DOG krosnelės – patikimos ir ištikimos, kaip ir galima tikėtis iš gero keturkojo draugo.

 

Skleisdamos šilumą IRON DOG krosnelės šildo namus ir kiekvieną kartą stebina savo individualumu, dizainu ir šilta „širdimi“ šaltuoju sezonu. IRON DOG tai išskirtinės ketaus krosnys, kurios yra gaminamos šeimos valdomoje įmonėje – dabar trečiosios kartos – Ulrich Brunner GmbH. IRON DOG – aukščiausios kokybės gaminiai yra gaminami tik Vokietijoje. Jie atitinka aukščiausius kokybės ir dizaino standartus.

 

IRON DOG gamindami krosneles įdeda savo žinias ir įgūdžius, gamina iš širdies ir viską daro patys – įmonėje dirbantys  inžinieriai ir technikai įsitraukia į darbo procesus nuo pradžios iki pabaigos, t. y. nuo bandymų laboratorijoje, gamybos prototipų liejimo cechuose iki galutinio surinkimo ir krosnių patikrinimo. IRON DOG didžiuojasi, kad savo produktams suteikia ne tik patikrintą kokybę, bet ir dvasią, ten kur IRON DOG – ten ir gamintojas.

 

Kaip teigia gamintojas, geri draugai visada užima specialią vietą mūsų gyvenime, tokios yra IRON DOG krosnelės, kurios yra ir puiki susitikimo, prisiminimų, laisvalaikio vieta. IRON DOG asortimente yra įvairių dydžių krosnelių, kurios puikiai pritaps ir mažose, ir didelėse erdvėse. Pamatyti IRON DOG 3 ir IRON DOG 5 modelius galima „Krosnys ir krosnelės“ salone, kuris įsikūręs Domus Galerijoje, Lukšio g. 32, Vilniuje.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.