Beveik tradicija tampa, jog vasarą gamintojai paskelbia naujienas būsimam – šaltajam sezonui. O kaip gi kitaip, nes norint turėti jaukius namus rudeniop, krosneles kaip slides reikia ruošti rudenį. Kita vertus, lietuviški orai mėgsta išdaigas. Net ir karščiausius vidurvasario orus iš niekur nieko gali pakeisti šaltos ir lietingos dienos. O būtent tokiomis dienomis norisi jaukumo ir šilumos, kurią gali duoti papildomas šilumos šaltinis – krosnelė.

 

Šiais metais gamintojas „Lotus“ stebina savo gerbėjus ir siūlo puikius sprendimus. Tai itin mažo gylio krosnelės: JUBILEE 15, JUBILEE WALL, JUBILEE BASE, MONDO 3 ir MAESTRO. Nekantraujančius galime pradžiuginti jau dabar. Rugsėjį planuojame atsivežti į ekspoziciją JUBILEE BASE, tad šį modelį bus galima pamatyti gyvai „Krosnys ir krosnelės“ salone („Domus Galerijoje“), Lukšio g. 32, Vilniuje.

 

Tik ką pasirodžiusios rinkoje krosnelės ypač tinka kompaktiškiems namams, kuriuose nėra daug vietos. Kai riboja erdvė, dažniausiai tenka rinktis itin funkcionalius ir optimalaus dydžio interjero sprendimus. Tą būtų galima pasakyti apie šios naujos serijos krosneles, kurių gylis tėra 30 cm. Nuo šiol pasiteisinimas, jog namuose nėra vietos krosnelei – nebeįtikina!

 

Visas šias krosneles jungia tai, kad jos nedidelės, tačiau kiekviena iš jų turi savo išskirtinumą. Pavyzdžiui, MONDO 3 turi pasirinkimą net iš 3 skirtingų rankenėlių, o dailusis MAESTRO puikiai tiks tiems gerbėjams, kurie ieško krosnelės su orkaite. Beje, šios itin švelniai užsidarančios krosnelės durelės pagamintos iš atsparaus ketaus. Taigi, kai kas nors klaus, kas yra gražu ir tvirta, jau žinote atsakymą – tai „Lotus“ krosnelės.

Jeigu įsimylėjote šias minimalistines krosneles iš pirmo žvilgsnio, susisiekite su mumis telefonu 8 6988 0655 arba apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt Mes pateiksime jums asmeninį pasiūlymą, kuriam bus sudėtinga atsispirti. „Krosnys ir krosnelės“ yra vienintelis „Lotus“ gamintojo atstovas Lietuvoje. O kaip pats gamintojas yra pasakęs, jis dirba tik su patikimais ir geriausiais partneriais rinkoje.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.