„Krosnys ir krosnelės“ šią žiemą pasitinka su dar vienu nauju partneriu prekiaujančiu produktais, kurie ne tik padeda sukurti savitą, individualų statinio stilių, bet ir pasižymi puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis. Kalbame apie klinkerines plytas, kurios gali būti panaudojamos dekoratyvinei židinio apdailai lauke ir viduje, taip pat bendram namų interjerui ar eksterjerui sukurti. Klinkerinės plynos yra formuojamos rankomis, iš  natūralių ir ekologiškų medžiagų – tai buvo vienas iš pagrindinių faktorių nulėmęs naujos partnerystės pradžią.

 

 „Progressus group“ tai aukščiausios kokybės plytomis, čerpėmis, trinkelėmis prekiaujanti įmonė, kuri per dešimt veiklos metų užsitarnavo klientų ir partnerių pasitikėjimą. „Progressus group“ savo asortimente turi tik kruopščiai atrinktų tiekėjų gaminius: Vokietijos „Nelskamp“ gamyklos čerpes ir Olandijos gamintojų plytas ir trinkeles. Šie gamintojai kuria išskirtinai kokybiškus produktus, o faktas, kad dažniausiai tai  būna šeimos verslas, liudija apie gilias vertybes,  glaudų kontaktą ir iš kartos į kartą perduodamas žinias bei tradicijas.

 

Jeigu ieškote ilgaamžių, rankų darbo, sendintų klinkerinių plytų ar trinkelių  vidinei arba išorinei apdailai – žvilgtelėkite, ką turi „Progressus group“. Įmonė siūlo originalias plytas ir trinkeles, kurias gaminant buvo naudojamos senosios Olandijos plytų gaminimo tradicijos. Kokybiškos, bet nebrangios klinkerinės plytos ir trinkelės itin tinka atstatant kultūros paveldo objektus, bet jos puikiai žiūrisi ir šiuolaikiniuose, moderniuose namuose. Iš tokių plytų padaryta apdaila (dalis arba visa siena) gražiai dera prie židinio ar krosnelės.

„Progressus group“ be klinkerinių plytų ar trinkelių, taip pat prekiauja ir vokiškomis keraminėmis „Nelskamp“ čerpėmis – tai nei šalčio, nei vandens nebijančios čerpės, kurios yra itin atsparios laužimui. Populiariausios tarp pirkėjų yra didesnių matmenų, bet lengvesnės čerpės. Didžiausias privalumas, kad kuo didesnės čerpės, tuo mažiau jų reikia vienam kvadratiniams metrui. Vienam kvadratiniam metrui reikia tik 6 vnt.  „Nelskamp“ čerpių, o vienas toks kvadratinis metras sveria tik 36 kg. Tai pigus ir greitas būdas padengti stogą.

„Progressus group“  savo asortimente taip pat turi „akmeninį kilimą“, kuris sukurs senamiesčio grindinio įspūdį Jūsų kieme. Akmeninis kilimas susideda iš atskirų elementų, kurie yra gaminami taip, kad juos būtų galima lengvai sujungti tarpusavyje. Dalį „Progressus group“  gaminių galite pamatyti mūsų salone „Domus Galerijoje“ Vilniuje. Taip pat su šiuo gamintoju galite susisiekti telefonu 8 698 35959, el. paštu info@progressusgroup.lt, taip pat aplankyti adresu Skrydžio g. 69, Netoniai, Raudondvario sen. Kauno raj. arba J. Kubiliaus g. 1, Vilniuje.

Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.