Nenumaldomai artėjant gražiausiai metų šventei, klausiame, ar žinote, kokios yra kalėdinės spalvos? Tikriausiai mintyse iškyla trys pagrindinės: tai raudona, žalia ir balta. Šiandien kalbėsime apie vieną iš šių klasikinių spalvų be kurios Kalėdos net neįsivaizduojamos. Tai balta spalva. Ji svarbiausia šiame derinyje ne tik todėl, kad ji susijusi su sniegu, bet kad balta, kuri nuo senų senovės mūsų krašte simbolizuoja šviesą, gyvybę, džiaugsmą, gėrį, taip pat žymi ir šventumą, tyrumą bei nekaltybę, taigi yra labiausiai susijusi su Kalėdų esme ir tradicijomis.

Balta spalva taip pat suteikia kalėdiniam laikotarpiui šventiškumo ir pakilumo. O jeigu norisi tokios nuotaikos visus metus? Pagalvokite apie baltos spalvos „Hwam“ krosnelių seriją: „Hwam 3630”, „Hwam 3640”,  „Hwam 3650” ir „Hwam 3660”. Šios „Hwam“ krosnelės spinduliuoja elegancija, rafinuota prabanga, kaip ir pati balta spalva. Tad įsigydami baltą krosnelę tikrai neapsiriksite, o prie jos galėsite derinti bet kokią savo mėgstamą spalvą ir per svarbiausias šventes, ir visomis kitomis ypatingomis progomis.

 

Balta „Hwam“ krosnelė gali tapti namų akcentu, kurio nebus įmanoma nepastebėti dėl klasikinės ir tuo pačiu modernios baltos spalvos. Išskirtinėmis šias krosneles daro minimalistinis šiaurietiškas dizainas, sukurtas Danų kompanijos, kuri krosneles ir židinius gamina jau daugiau nei 40 metų. Skirtingi šios krosnelės modeliai gali turėti papildomas šonines stiklo dureles. Taip pat patogu, jog po degimo kamera mažesnėse krosnelėse yra palikta vietos aksesuarams, o aukštesnėse – ir malkoms susidėti.

 

Unikalus „Hwam“  kompanijos bruožas, jog ji  kreipia dėmesį ne tik į stilių, bet ir į technologinę pažangą. Taigi, kas slypi po trapia šių krosnelių spalva? Ogi po ja slypi galinga, bet aplinkai draugiška sistema (būtent todėl „Hwam“ korsnelės žymimos „Nordic Ecolabel“ ženklu). Efektyvų degimą šiose mediena kūrenamose krosnelėse užtikrina HWAM Autopilot IHS™ sistema. Tai nuotoliniu būdu valdoma technologija, kuri reguliuoja oro padavimą, atitinkamai – degimo temperatūrą, atsižvelgdama į Jūsų poreikius.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.