Mes tai siūlome padaryti labai paprastai – susigrąžinant ugnį į namus, t. y. įrengiant židinį. Malkomis kūrenamas židinys iš karto pakeis ne tik Jūsų namų interjerą, bet ir vidinę atmosferą. „Lotus H 700“ židinys idealiai tik namams, kurie nedideli, erdvės ribotos. Kitaip nei įrengiant didesnių išmatavimų židinį, šiam nereikia ieškoti laisvos vietos ar rūpintis, kokia turėtų būti apdaila. Šis kompaktiškas židinys yra nereiklus ir greitai tampa papildomos šilumos šaltiniu žiemomis, vėsesniais vakarais pavasarį ar rudenį.

„Lotus H 700“ – tai tarsi gyvas paveikslas. Įdomiausia, kad toks mažas židinys gali kelti tokius stiprius pasitenkinimo ir pritekliaus jausmus. Tai reiškia, kad net ir nedidelis židinys (arba krosnelė) neabejotinai turi ypatingą galią teigiamai nuteikti žmogų ir būti pozityvių minčių, nusiraminimo ir poilsio vieta. Tikriausiai sutiksite, kad būtent dėl tos priežasties šį ir ar bet kurį kitą židinį verta įrengti ten, kur pirmiausia nukrypsta žvilgsnis įėjus į patalpą.

„Lotus H 700“ yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote židinio mažam gyvenamajam namui ar vasarnamiui. Norime priminti, kad kuo mažesnės patalpos, tuo mažesnis turėtų būti ir židinys, kitaip erdvės per daug prikais. Vėdinimas šiuo atveju padėtų, bet laikyti atvirų langų šaltuoju metų laiku nerekomenduotume. Taigi, kad nemaustų galvos, nesausėtų oda, o oras, kuriuo kvėpuotumėte būtų švarus, patartumėme mažesnės kvadratūros namuose įrengti „Lotus H 700“ arba panašaus dydžio židinius.

„Lotus H 700“ kūrėjai ypatingai pabrėžia kokybę ir tai, kas ją sudaro – efektyvų degimą, ilgaamžiškumą ir laiko nebijantį dizainą. Negalime nesutikti, kad kokybė dažniausiai kalba pati už save, t. y. turi savo kalbą – ją galima atpažinti, paliesti, užuosti, išgirsti. Kokybė yra tai, ką dažniausiai jaučiame instinktyviai, todėl galime lengvai pasakyti, kuris produktas yra kokybiškas ir kuris ne. Tikime, kad žvelgdami į „Lotus H 700“ jaučiate, kad tai židinys, kurio kokybės reklamuoti nereikia.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.