„Castelmonte”, puošnios italų gamybos krosnelės, ypatingos tuo, kad yra kūrenamos ne malkomis, kaip dauguma kitų krosnelių, bet granulėmis.  Iš pirmo žvilgsnio šios žavios krosnelės atrodo labai trapios, bet jose slypi didžiulė jėga. Dėl unikalios sistemos, karštas oras sklinda tiek nuo krosnelės viršaus, tiek nuo apačios, taigi nėra jokių temperatūrų skirtumų ties grindimis ar lubomis – šilumos komfortas garantuotas šimtu procentų visoje patalpoje.

 

Naujausių modelių „Castelmonte” krosnelėse sumontuota išmani granules dozuojanti sistema. Besisukančios nerūdijančio plieno geležtės normuoja, koks granulių kiekis turi patekti į degimo kamerą, taigi jums patiems nereikia apie tai galvoti – Jūs tiesiog supilate granules į talpyklą, o visa kita už Jus daro krosnelė. Sistema pati atsidaro, kai degimo kameroje baigiasi granulės tam, kad ji būtų papildyta. Specialūs rutuliniai guoliai veikia kaip priešgaisrinės sklendės, taigi viskas saugu ir patikima.

„Castelmonte” gamintojas norintiems, jog krosnelė  šildytų ne vieną kambarį, siūlo krosneles su ortakių sistema. Tokiu atveju krosnelės šiluma per ortakius sklinda ir į kitas uždaras patalpas, o ventiliatoriai padeda paskirstyti šią šilumą tolygiai. Toks šildymosi būdas – efektyvus ir padedantis gerokai sutaupyti. Ortakiai gali būti išvedžioti po lubomis arba po grindimis – jų nematyti, bet jie puikiai atlieka savo darbą.

Sunku patikėti, bet šios elegantiškos krosnelės taip pat gali būti naudojamos ir vandeniui šildyti. Vartotojai gali rinktis iš hibridinių – šildančių ir orą, ir vandenį, arba rinktis tik vandenį šildančias krosneles. Na, o jeigu norisi briketais šildyti visus namus, „Castelmonte” siūlo briketais kūrenamus boilerius. Toks šildymosi būdas – tai sprendimas tinkamas ekologiškiems arba  pasyviems, t. y. žemės resursus tausojantiems,  namams.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.