Ugniakuras – svarbi sudedamoji židinio ar krosnelės konstrukcijos dalis ir jų  širdis. Šį kartą kalbame apie tai, kuo ypatingi ilgaamžiai įmontuojamų židinių ugniakurai, kuriuos gamina danų gamintojas „Lotus”.   Žvelgiant iš funkcionalumo perspektyvos, plieniniai  „Lotus” gaminiai – tai išskirtinė kokybė, patogumas naudoti ir ekologija kartu. Visi jų gaminami ugniakurai turi „Nordic Ecolabel” ženklą, kuris liudija, jog jie ypač draugiški aplinkai.

„Lotus” iš kitų ugniakurų gamintojų išsiskiria tuo, kad gali pasiūlyti itin platų integruojamų židinių ugniakurų asortimentą. Ugniakurai gali būti įvairių išmatavimų (taisyklingo kvadrato, horizontalaus ir vertikalaus stačiakampio ir kt.),  ir rėmelio spalvų: juodi, pilki, blizgūs ir su ugniai atspariais keramikos stiklo rėmeliais. Išsirinkti tinkamą ugniakurą nėra paprasta. Kadangi židiniui dažniausiai atitenka centrinė namų vieta, Jis turi derėti prie interjero ir patikti Jums.

 

Išsirinkti lengviau, kai gamintojas siūlo įvairovę ir akcentuoja ne tik gaminio funkcionalumą, bet ir dizainą. „Lotus” ugniakurai sukurti taip, kad būtų galima jaukiai leisti vakarus ir žavėtis ugnimi tiek degant malkoms, tiek rusenant žarijoms. Puikiai šiuolaikiniame interjere derantys „Lotus” ugniakurai – tai geriausias sprendimas, kai namuose norisi turėti erdvę, kurioje bet kada būtų gali rasti ramybę, harmoniją ir poilsį.

Taigi, jeigu ieškote paprastai elegantiško ir stilingo ugniakuro su plačiu stiklu, unikalių švarių linijų, pasidairykite tarp „Lotus” gaminių. Jie tikrai vilioja savo meistriškumu, o  sumontavę savo namuose įsitikinsite, kad geresnio ugniakuro  taip lauktai ugniai ir nebūtumėte galėję rasti.  „Lotus” gamintoją Lietuvoje atstovauja „Krosnys ir krosnelės”. Aplankykite mus „Domus galerijoje” Lukšio g. 32,  Vilniuje arba svetainėje adresu https://www.krosneles.lt/titulinis.html

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.