Jau daugiau nei 10 metų krosnelių estetikos lyderių – danų gamintojų „Hwam“ produkcija puošia lietuvių namus. Maždaug prieš tiek metų pas mus atkeliavo naujos interjero tendencijos, kurios akcentavo daiktų minimalizmą ir formų grynumą. UAB „Krosnys ir krosnelės“ yra „Hwam“  kompanijos atstovai Lietuvoje, tiekiantys išskirtine architektūrine estetika pasižyminčias krosneles. Dar daugiau – „Hwam“ per 40 savo veiklos metų pasiekė, jog šios malkomis kūrenamos krosnelės būtų ne tik stilingos, bet ir funkcionalios bei pažangios technologiniu požiūriu.

Jei kalbėtume apie „Hwam“ krosnelių stilių, šio gamintojo modeliai ypatingi savo moderniu dizainu. Jame ypač akcentuojama galimybė gėrėtis ugnimi, tad į krosneles montuojamos, kaip įmanoma aukštesnis ir platesnis durelių stiklas. Jeigu atkreiptumėte dėmesį į nuotraukas, pastebėtumėte, jog kuo aukštesnės ir platesnės durelės, tuo mažiau matyti kitos sudedamosios krosnelės detalės, taigi visas dėmesys krypsta tik į ugnį. Ypač tai pasakytina apie integruojamas krosneles, kurių visa techninė dalis paslėpta sienoje, tad krosnelė atrodo kaip gyvas paveikslas.

Nors „Hwam“ krosnelės turi savo pagrindinę stilistinę ašį, kiekvienos naujos linijos produktai būna unikalūs, tad jaukumo ieškantieji gali rinktis arba iš subtilių ir minimalistinių krosnelių, pritaikomų mažose erdvėse,  arba iš tikrai įspūdingo dydžio krosnelių tinkamų didelėms patalpoms. Egzotikos mėgėjai taip pat gali rasti sau tinkamų sprendimų, nes „Hwam“ siūlo ir itin intriguojančių bei originalių krosnelių gaminių. Vieni jų, tai krosnelės „Wall“, „Figaro“, „Hwam 3310“ arba pats naujausias – „Hwam 3110“ modelis, kuris be visa ko gali būti kabinamas ant sienos. Atskirai reikėtų paminėti „Wiking“ krosneles, kurios užima labai mažai vietos, nes yra tik 36 cm gylio, turi papildomą akumuliacija viršutinėje dalyje, magnetinį ketaus durelių uždarymą, švaraus stiklo sistemą ir, žinoma, dvigubą degimą pakuroje (tai didelis privalumas visoje ES).

 

Besirenkantiesiems „Hwam“ krosnelės taip pat patrauklios savo funkcionalumu. Mus labiausiai papirko du pranašumai: automatika, kuri „prižiūri“ ugnį ir konvekcinis šildymo būdas. Tik įsivaizduokite, įmetate keletą pliauskų ir daugiau rūpintis krosnele nebereikia: įrenginiai patys reguliuoja, kiek ir kada oro pateks į pakurą. Kai pasiekiama tam tikro žemumo temperatūra, tam, kad degimas vėl suaktyvėtų, sklendės automatiškai atsidaro ir į sistemą patenka daugiau oro. Ir atvirkščiai − pakilus temperatūrai, degimą reikia slopinti, tad oro paduodama mažiau.  Štai taip harmoningai „Hwam“ krosnelėse dera technologijos ir grožis!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.