Neribokite savęs ir jau dabar papuoškite savo namus patikėdami jų dekoravimą mums. Jei Jūsų namai pakankamai sandarūs, Jums nereikia papildomos šilumos arba tiesiog šiuo metu neturite galimybės sumontuoti kamino, mes turime  Jums ne mažiau patrauklų sprendimą – dekoratyvinį židinį.

Galite rinktis iš kelių mūsų siūlomų dekoratyvinio židinio idėjų: įsirengti „Defaro“ biožidinį, „Sebeko“ elektrinį židinį, pritaikyti unikalias „Velnio kalvių“ laužavietes vidaus interjere arba sumontuoti dekoratyvinę židinio apdailą. Išskirtinę dekoratyvinio židinio apdailą „Lumsden“ iš balinto medžio jau turime „Krosnys ir krosnelės“ salone „Domus Galerijoje“, tad ją galima čia pat apžiūrėti ir įsigyti. Salone rasite ir mūsų klientų pamėgtas „Woodwick“ žvakes, kurios dega apie 100 valandų ir labai tinka prie ugnies dekoro.

Dekoratyvinis židinys dėl savo jaukumo, patrauklios kainos ir funkcionalumo yra itin mėgstamas lietuvių interjere. Dekoratyvinis židinys puikiai tiks, jei mėgstate kurti savitą stilių iš sau mielų elementų: žvakių, smilkalų, vazų, knygų ir t. t. Plačiau apie tai, kaip galite apipavidalinti dekoratyvinį židinį rasite straipsnyje „„Krosnys ir krosnelės“ salone nauja interjero idėja – dekoratyvinis židinys“   Papildant straipsnį, norime priminti, kad taip pat įmanoma įrengti elektrinį židinį su 3 D ir spragsėjimo efektu arba įrengti biožidinį pritaikant jį prie esamo apdailos dekoro.

Verta paminėti, kad dekoratyviniai židiniai ne tik puošia aplinką. Pavyzdžiui, elektrinis židinys turi ypatingą privalumą – drėkina vandens garais orą, kai būna įjungtas. Na, o biožidinys su uždaromu dangteliu, nekūrenant irgi gali būti panaudotas įvairioms namų puošybos idėjoms. Dėl įvairių dekoro apdailų galima kreiptis tiesiogiai į mūsų partnerius „Sebekas“ (dėl elektrinių židinių) l ir į „Defaro“ (dėl biožidinio įrengimo).

Jeigu vis dėlto galimybė kaminui sumontuoti yra, neatmeskite natūralios ugnies židinių sprendimų. Savo salone mes galime padėti parinkti nedidelės šilumos galios malkinį židinį, nes natūrali saugi ugnis yra didelis privalumas ir ilgalaikė investicija. Tegul Jūsų namų tampa išskirtiniais kartu su „Krosnys ir krosnelėmis“ ir partneriais.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.