Sakydami itališka šiluma, omenyje turime Italijos regionus pietuose – Siciliją, Sardinijos salas, kurioms būdingas Viduržemio jūros klimatas. Čia žiemos metu vidutinė oro temperatūra nenukrenta žemiau 10 ° C. Palyginimui, regionuose, kuriuose stūkso Alpės, beveik visą žiemą nenutirpsta sniegas. Tai rodo, kad „Castelmonte” krosnelės išbandytos ekstremaliomis oro sąlygomis ir neabejotinai pasirengusios atlaikyti lietuviškų žiemų iššūkius.

„Castelmonte” krosnelės ypatingos daugeliu aspektų. Pirma, jos neįprastai puošnios ir pasižymi išskirtine elegancija. Kiekviena krosnelės plytelė – rankų darbo. Antra,  gamintojas savo asortimente turi daug granulėmis kūrenamų krosnelių, taigi, Jūs galite nuspręsti, kam, malkoms ar granulėms, teikiate pirmenybę. Trečia, „Castelmonte”  krosnelės turi unikalią sistemą, kuri užtikrina, kad karštas oras sklinda tiek nuo krosnelės viršaus, tiek nuo apačios, taigi nėra jokių temperatūrų skirtumų ties grindimis ar lubomis – šilumos komfortas garantuotas šimtu procentų visoje patalpoje.

Naujausių modelių „Castelmonte” krosnelėse sumontuota išmani granules dozuojanti sistema, kuri normuoja, kiek granulių turi patekti į degimo kamerą. „Castelmonte” gamintojas taip pat sukūrė krosneles, kurios gali montuojamos kartu su ortakių sistema ir taip šildyti visas likusias patalpas. Kita dalis asortimente esančių krosnelių gali būti naudojamos net ir vandeniui šildyti. Panašu, kad „Castelmonte“ dizaineriai ir inžinieriai sukūrė daugiau nei keletą krosnelių variantų galvodami tiek apie šiltus Italijos pietus, tiek apie žvarbią Italijos šiaurinę dalį.

 

Nesvarbu, kurį iš modelių pasirinksite, visos „Castelmonte“ krosnelės Jus nustebins savo efektyvumu, taupumu ir draugiškumu aplinkai. Lengvai integruojamos į jau esančias sistemas, nesudėtingai valdomos krosnelės paverčia namus jaukia, kviečiančia užsukti erdve. Kruopščiai atrinktos detalės, išmanus montavimas leido sukurti krosneles taip, jog jos veiktų itin tyliai. Krosnelės ir sistemos darbas gali būti stebimas specialiame monitoriuje, kuris atspindi visus parametrus. Jeigu susidomėjote, daugiau apie šias krosneles skaitykite „Itališkos granulėmis kūrenamos krosnelės“.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.