„Lotus“ gamintojas pristato „Beto“ krosnelių seriją, kurios išskirtinis bruožas – unikalus šilumos išsaugojimas. Akumuliaciniu principu veikiančios, mediena kūrenamos krosnelės pagamintos naudojant arba cementą, arba muilo akmenį. Abi šios medžiagos pasižymi puikiomis šilumos atsparumo, bet kartu ir jos kaupimo savybėmis. Muilo akmuo jau nuo seno naudojamas gaminant krosneles kaip pilna arba dalinė apdaila yra vertinamas dėl ekologiškumo ir teigiamo poveikio sveikatai.

Tiek cemento, tiek muilo akmens apdaila šiose krosnelėse yra vienas esminių elementų, kurie lemia, jog šiluma sugeriama, o vėliau lėtai išspinduliuojama atgal į aplinką. Tai reiškia, kad šiluma ilgai laikysis kūrenamose erdvėse, tad Jums nereikės rūpintis dažnu ugniakuro užpildymu malkomis. Be to, tai ir būdas sutaupyti. Minėtų medžiagų gebėjimas išsaugoti šilumą reiškia, kad naudosite mažiau malkų, bet ilgiau turėsite šiltus namus.

 

Dar viena išimtinė „Beto Magic door“ krosnelių ypatybė – tai jose naudojamas išskirtinai „Lotus“ gamintojo sukurtas Powerstone akmuo, kuris dar labiau pagerina šilumos kaupimą šiose krosnelėse. Krosnelėse, kurių gamybai naudotas muilo akmuo, Powerstone akmuo įeina į komplektaciją. Krosnelėms, kurių gamybai naudotas cementas, Powerstone akmenį reikėtų užsisakyti kaip papildomą apdailos elementą.

 

Muilo akmuo ir cementas šiose krosnelėse – tai ne tik privalumas ilgiau turėti šilumą, bet ir kitoniškumas; krosnelės atrodo moderniai, taigi gali būti įdomi interjero detalė. „Lotus“ gamintojas palieka laisvę pasirinkti ne tik norimą apdailą, bet ir labiausiai  Jūsų erdvėms tinkantį krosnelių dydį ir formą – nuo kompaktiškų iki kiek didesnių į plotį arba aukštį. Vyriai įprastai montuojami kairėje pusėje, bet Jūsų pageidavimu jie gali būti sumontuoti ir dešinėje pusėje.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie ugnies akmens krosneles, žvilgtelėkite į mūsų buvusius straipsnius „Krosnelių apdaila iš ugnies (muilo) akmens“, „Muilo akmens kepsninės“.

Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.