Šį sezoną gamintojas „Stuv“ pristato dar vieną išskirtinį židinį ugnies spektakliui stebėti. Šis židinys gali būti komplektuojamas su specialia stalčius turinčia pakyla.  Židinys „Stuv 16-Cube“ idealiai tinka, jei norite židinio, kuris būtų pagrindinis šilumos šaltinis, taip pat jeigu norite tik papildomo šilumos šaltinio arba židinio reikia tik bendram jaukiam fonui sukurti. Šis židinys gali būti pastatomas ant gamyklinio pagrindo, taip pat ant pagrindo, kurį Jums gali sukurti meistrai pagal individualų užsakymą arba, kaip minėjome, jis gali būti sukomplektuotas kartu su stalčiais.

Mus ypač sužavėjo pastarasis sprendimas, kuris leidžia dar efektyviau išnaudoti židinį ir erdves apie jį. Židinys tarsi tampa baldų dalimi, dar tolygiau įsilieja į bendrą namų interjerą. Pakyla su stalčiais yra funkcionalus, elegantiškas ir tuo pačiu paprastas sprendimas susidėti malkoms ar žurnalams. Įsivaizduojame, kad erdvūs stalčiai gali būti adaptuojami ir panaudojami pagal Jūsų fantaziją ir poreikius. Gamintojas siūlo net 19 standartinių spalvų paletę, Jums tereikia išsirinkti norimą spalvą.

 

Židinys „Stuv 16-Cube“ tinka bet kokio dydžio namams, nes siūlomi net trys išmatavimų variantai: siauras modelis, kuris tinkamas 33 cm malkoms, vidutinio dydžio modelis, kuris tinkamas 50 cm malkoms ir dar platesnis modelis, kuris tinkamas 60 cm malkoms. Nesvarbu, kokio dydžio židinį pasirinksite, kokybišką degimą garantuoja dvigubo degimo sistema, kuri iki 90 % dujų ir dūmų paverčia šiluma. Taigi, židinyje energija naudojama šilumai, o ne dūmams gaminti. Kartu tai reiškia, kad taip išskiriamas mažesnis išmetamųjų dujų kiekis.

 

Židinys „Stuv 16-Cube“ mūsų akį patraukė ir patogiu valdymu. Krosnelė turi tris degimo variantus, kurių intensyvumas nustatomas subtilios sklendės pagalba. Gamintojas akcentuoja, kad židinys veikia tik uždarytomis durelėmis. Taip pat norime priminti, kad turint židinį namuose, būtina pasirūpinti gryno oro tiekimu į kambarius, mat šis židinys naudoja kambaryje esantį orą, jį paverčia šiluma ir tuomet palaipsniui išspinduliuoja šią šilumą į erdves. Jūsų patogumui židinys turi ir kitą galimybę – oras gali būti paduodamas ir iš išorės, tad dabar jau spręsti ir rinktis belieka tik Jums.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.