Vokiečių kompanija „Cera Design by Britta von Tasch“ – tai patikimas krosnelių ir židinių gamintojas, kurio pagrindinė misija yra kurti produkciją, kuri atneštų klientams tiek ugnies į namus,  kiek jos norisi. Kurdami dizainą „Cera-Design“ siekia, kad pažangiausios technologijos, naudojamos krosnelių ir židinių gamyboje, būtų kuo mažiau matomos. Tai leidžia paslėpti tai, ką nebūtina matyti, tad visas dėmesys krypsta tik į ugnį ir subtilų krosnelių ir židinių dizainą.

 

Pagaminta iš plieno, malkomis kūrenama „Cera-Design Modero“ krosnelė – viena iš daugelio išskirtiniu efektyvumu, draugiškumu aplinkai, elegancija ir detalėmis išsiskiriančių krosnelių. Ši krosnelė, kaip ir visa kita „Cera Design“ produkcija, pralenkia aukščiausius kokybės standartus. Modernaus dizaino krosnelėje įmontuoti šiuolaikiniai inžineriniai sprendimai, kurie užtikrina švarų degimą, taip pat joje integruota papildoma šviežio oro padavimo sistema.

Malonią šviesą ir šilumą spinduliuojanti, konvekciniu principu veikianti „Cera-Design Modero“ krosnelė yra 1460 cm aukščio, 510 cm pločio, tad ji gali rasti vietą net ir mažesnės kvadratūros gyvenamajame name, atostogų viloje, oranžerijoje, pasyviame arba mažai energijos naudojančiame name.  Išskirtinio dizaino krosnelė taps traukos ir dėmesio centru bet kuriame interjere. Ji puikiai įsilies tiek tarp modernių, tiek tarp klasikinių baldų bei papildys skirtingų stilistinių srovių apdailą.

 

Gali atrodyti, kad rinktis krosnelę ar židinį artėjant vasaros sezonui, nėra pats tinkamiausias metas. Vis dėlto, mūsų patirtis byloja, kad svajonių krosnelei ar židiniui išsirinkti reikia nemažai laiko. Tai ilgalaikė investicija, tad geriau devynis kartus pasvarstyti ir tada pirkti. Be to, jei galvojate apie židinio įsigijimą, įvertinkite tai, kad papildomo laiko reikės apdailai įrengti. Taigi, pamirškite rudenio žvarbą ir drėgmę bei sutikite šaltąjį sezoną prie jaukių ugnies liepsnų su „Cera-Design“!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.