Žvakės – ypatinga interjero dalis, kuri papuošia mūsų kasdieną ir šventes.  Įvairių spalvų, raštų, formų žvakės  yra vertinamos ir dėl skleidžiamo aromato. Šiandien mes kviečiame jus suteikti savo namams išskirtinį kvapą su aromatinėmis, spragsinčiomis „Woodwick“ žvakėmis.

Vidinė harmonija, jaukumas ir ramybė aplanko namus ir širdį uždegus kvapų įvairove turtingas „Woodwick“ žvakes.  Jų aromatas – daugiasluoksnis, tad žvakei degant galima pajausti skirtingas nuotaikas kuriančias natas, kurios lyg muzika užpildo erdves.

Unikalias žvakidžių formas, pasirinktą aromatą ir spalvas galima pritaikyti prie bet kokio interjero. Deganti žvakė namuose bus šviesos, dvasingumo ir romantikos šaltinis, o nedeganti – nedidelė, bet kvapni namų puošybos detalė.

Šios ypatingos žvakės yra labai praktiškos: viena žvakė gali degti virš 100 valandų.  Patogus ir kūrėjų sugalvotas sprendimas – subtilus medinis dangtelis, kuris sandariai uždaro stiklinį indą, kai žvakė nėra deginama.

Renkantis žvakes, ypač, jei mėgstate jas deginti itin dažnai, prioritetą reikėtų teikti natūralioms medžiagoms, o būtent tokios ir yra  „Woodwick“ žvakės.  Iš sojos pagamintas vaškas neturi sintetinių priemaišų, tad jos neteršia namų oro, kuriuo kvėpuojate.

Jaukių akimirkų prie žvakių jums linki salonas „Krosnys ir Krosnelės“, kuriame ir galite įsigyti ypatingas „Woodwick“ žvakes. Užsukite pas mus į svečius galite adresu „Domus galerija“ (P. Lukšio g. 32, Vilnius), taip pat kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.