Kailis ir židinys – tai derinys, kuris nuo neatmenamų laikų yra siejamas su jaukumu ir šiluma, o pirmykštėse bendruomenėse abu buvo svarbūs ir išlikimui. Kailis taip pat kažkada  gelbėjo žmogų ne tik nuo speigo, bet ir bylojo apie jo finansinę padėtį bei statusą visuomenėje, buvo suprantamas kaip galios ženklas. Šiandien kailis ir židinys jau nebėra tik materialaus gerbūvio ar mados dalykas, juos renkasi tie, kurie nori sukurti jaukumą, ramybę, saugumą ir šilumą namuose.

Židiniai, krosnelės ir aksesuarai iš kailio šalia jų – vis labiau populiarėjantis interjero sprendimas, ypač vėstant orams. Aksesuarai iš kailio gali būti pagaminti iš natūralios arba dirbtinės odos. Tiek natūralus, tiek dirbtinis kailis gali sukurti panašų efektą, kita vertus, natūralus kailis nesukelia statinio krūvio, neįsielektrina, o dirbtinis kailis turi būti apdorojamas chemikalais, kad neįsielektrintų. Dirbtinio kailio privalumas, jog jis gali būti skalbiamas, tuo tarpu natūralus kailis valomas tik specialiomis putomis (dar geriau, jei tai būtų patikima valyklai).

Nuotraukose pateikiami originalių formų ir gamtai artimų spalvų kilimėliai, įvairiausių formų pagalvėlės, kurias galima naudoti pasiremti, apsikabinti. Visi jie pagaminti iš natūralaus avikailio atraižų. Tokios pagalvėlės nebūtinai turi būti naudojamos tik prie židinio ar krosnelės, jos puikiai sukurs jaukumą ir suteiks papildomos šilumos net jiems ir nesant.  Taip pat pastebėjome, kad kailio gaminiai mūsų krosnelių ir židinių salonuose yra paklausūs tarp tų žmonių, kurie dirba intensyvų fizinį arba protinį darbą, patiria daug streso. Anot jų, liesdami kailį jie greičiau atsipalaiduoja, nusiramina.

Įsigyti šiuos aksesuarus, pagamintus iš kailio, galite apsilankę parduotuvėje „Krosnys ir krosnelės“ adresu „Domus galerijoje“, Lukšio g. 32, Vilniuje. Vietoje galėsite  pasitarti su mumis dėl interjero, čia pat išbandyti gaminių kokybę, patvarumą, švelnumą, įvertinti komfortą ir kitas nepakartojamas savybes. Taip pat galite apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt Jeigu turite klausimų, skambinkite telefonu 8 6988 0655. Laukiame Jūsų!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.