Dažniausiai išgirdus žodį „grilis“ (lietuviškai turėtume sakyti keptuvas arba kepsninė) prieš mūsų akis iškyla įvairiausio dizaino, didesni arba mažesni, bet paprastai – ketaus, nerūdijančio plieno prietaisai maisto gaminimui lauke. Pasitaiko ir  įdomių, dailių kepsninių, bet dauguma jų būna pilkos, juodos spalvos ir daugiau mažiau vienodos, nes įprasta medžiaga iš kurios jos gaminamos yra metalas. O ar galite įsivaizduoti kepsnines-virtuvėles, į kurias pažvelgus atrodo, jog žiūrėtumei į meno kūrinį? Naujosiose Italų gamintojo PUGI CERAMISHE rankų darbo lauko kepsninėse-virtuvėlėse sudėtas visas Italijos grožis.

Šios malkomis kūrenamos kepsninės-virtuvėlės gimsta Florencijoje, mieste, kuriame gyveno ir kūrė tokie žinomi menininkai kaip Džotas, Mikelandželas, Leonardas da Vinčis, Dantė, Rafaelis, Džovanis Bokačas ir kt. Florencija (itališkai Firenze) – vidurio Italijos, Toskanos regiono sostinė, prie Arno upės į rytus nuo Pizos. Šis miestas garsus  stiklo gaminių, brangiųjų metalų, odos, aprangos ir avalynės gamyba, meno kūrinių reprodukcija, keramikos pramone. Būtent iš keramikos ir yra pagamintos PUGI CERAMISHE lauko kepsninės-virtuvėlės.

Tie, kurie nors kartą yra matę Toskanos keramikos dirbinius, jų neįtikėtinus spalvų ir raštų derinius, supras, ką norime pasakyti. Turint tokią kepsninę-virtuvėlę Jūsų kiemui nebereikės jokio akcento. Ji taps tikrų tikriausia puošmena ir dėmesio traukos centru. Kaip teigia patys gamintojai, šios šiltos ir jaukios kepsninės-virtuvėlės tinka bet kokiam interjerui ir eksterjerui. Vis tik keramika, o ypatingai gimusi Toskanos regione, yra žinovų vertinama klasika.

Jeigu įsimylėjote šias nuostabias kepsnines-virtuvėles iš pirmo žvilgsnio, kas nutiko ir su mumis, susisiekite su UAB „Krosnys ir krosnelės“ (jos oficialus atstovas PUGI CERAMISHE Lietuvoje). CERAMICHE PUGI taip pat gamina ir krosneles, kurios, patikėkite, prilygsta šedevrams. Sukurtos talentingų meistrų, kūrenamos mediena, ir krosnelės, ir kepsninės-virtuvėlės yra investicija į kūrybingą, sveiką atmosferą Jūsų namuose ir kieme.

Apie autorių:

Rūta Jasutienė

„Krosnys ir krosnelės“ vadovė, savo gyvenimo būdą pavertusį į verslą, kuris apima prekybą krosnelėmis, židiniais, krosnimis ir kitais su ugnimi susijusiais aksesuarais.